Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

Yedek ve Şebekeden Bağımsız

Gücünü teknik bilgi birikiminden alır

Solar array in the desert

Yedek ve Şebekeden Bağımsız

Huzurlu hissetmenizi sağlayan ölçeklenebilir, uygun maliyetli, sağlam ve şebekeden bağımsız sistemleri nasıl kurabilirsiniz?

The solution is powered by know-how. With over 45 years of experience we’ve learnt what it takes to build backup and off-grid systems that stand the test of time and the environment. Our customers value the reassurance that our power solutions deliver knowing they have our worldwide network of authorised dealers by their side. They know we don’t cut corners, they know our family run business is built on a foundation of trust they can always depend on.
Icon of a solar panel
Kanıtlanmış, dayanıklı, şebekeden bağımsız teknoloji
Icon showing Victron products
Tüm zorlukları ele alan eksiksiz ürün yelpazesi
5 years warranty
5 yıl donanım garantisi
Icon of a lightbulb
45 yıllık teknik bilgi birikimi
Icon of a globe
Dünya çapında destek
Victron Energy Quattro's

Kendini kanıtlamış teknoloji

huzur demektir.

Her güvenilir şebekeden bağımsız sistemin, sistem yükü karakteristikleri, son kullanıcı davranışı, yerel iklim unsurları gibi duruma özel zorluklarla boy ölçüşmesi gerekir. Güç konusundaki zorlukları inovasyonla onlarca yıla dayanan ustalıkla çözdükten sonra, en zorlu iklimlerde bile performans göstermeye devam eden çok çeşitli sağlam, bağlantılı ürünleri nasıl oluşturacağımızı biliyoruz. Tam eğitimli, yerel Yetkili Victron Energy kurulum uzmanlarından oluşan ağımız, 5/10* yıllık garantilerimizle birlikte önümüzdeki uzun yıllar boyunca huzurlu olmanızı sağlayacaktır.
* Sunduğumuz standart 5 yıllık garanti, başlangıç yatırımı %10 artırılarak 10 yıla çıkartılabilir.

Dilediğiniz yerden tam kontrol.

Dünyanın dört bir yanında yeni fırsatlar.

Customer using Victron Remote Monitoring app
Victron’s off-grid abilities are simply unmatched, especially when it comes down to easy and intuitive remote management of highly sophisticated systems. Thanks to the know-how that powers our connected products, you can monitor and optimise your system, prevent and resolve challenges from our App and VRM portal from wherever you are. Our remote monitoring solutions offer new business opportunities such as pro-active service and maintenance contracts.

Örnek çözümler

Victron Energy ile şebekeden bağımsız her türlü zorlukta güç sağlayabilecek en geniş kapsamlı güç kaynağı ekipmanlarından birine sahip olursunuz. Güncel çözümlerimiz, şebekeden bağımsız çoğu sorunun üstesinden gelir ve özel ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir. Olanaklar sonsuz olsa da başlangıçta şu örnekleri verebiliriz:
Solar panels on the roof of a residential home

Konutlara yönelik yedekleme ve enerji depolama sistemi

Şebeke arızasında bile artık elektrik kesintisi yok. Bırakın faturanızı güneş ödesin.

Solar panels in a field

Şebekeden bağımsız küçük klinikler ve hastaneler

Her zaman, her yerde hayat kurtaran güneş enerjisi.

Eco-farmer amidst his crops

Şebekeden bağımsız ekolojik tarım

Kendisiyle birlikte büyüyen modüler bir sistemle sürdürülebilir bir iş geliştirin.

Luxery eco-lodge

Şebekeden bağımsız Lüks tatil kulübeleri

Dertsiz tasasız bir kaçamak için sürdürülebilir güç.

Yedekleme sistemi, Enerji Depolama Sistemi veya Şebekeden bağımsız sistem arasındaki fark nedir?
Yedekleme sistemi, beklenen duruş süresi boyunca kritik yüklere güç sağlar. Enerji Depolama Sistemi, gündüzleri temel yük için güneş enerjisinden güç sağlar ve öz tüketime olanak sağlayacak şekilde fazla güneş enerjisini akşam ve gece boyunca depolar; şebeke de en yoğun tüketicilere veya bulutlu günlerde güç verilmesine yardımcı olur. Şebekeden bağımsız sistem ise şebekeye bağımlılık söz konusu olmadığından en kötü durum senaryolarına göre tüm yüklere 7 gün, 24 saat güç sağlar. Yedekleme sisteminden başlamak ve giderek daha fazla kendi kendine yeterli hâle gelmek mümkündür.
Mikro ve nano şebekeler ile uzak yerlerde yaşayan insanlara nasıl güç verilir?
Şebekeden bağımsız ürünlerimiz, Energy Access için cazip iş fırsatları sunar. En küçük sistemlerden topluluklara ve hatta tüm köylere güç sağlamaya kadar: Victron Energy ile her şeye güç verebilirsiniz. Benzersiz güvenilirliğin nasıl güvenli yatırımlara dönüştüğüne göz atın.

Tipik olarak şebekeden bağımsız

Şebekeden bağımsız sistemlerde nasıl huzurlu olunur?

Ortaklarımız ve müşterilerimiz ile kurduğumuz geri bildirim döngüsü ve güç noktasında zorlukların inovasyonla üstesinden gelmemizi sağlayan onlarca yıllık uzmanlığımız sayesinde, şebekeden bağımsız sistemlerle ilgili bilgi birikimimiz ve yeteneğimiz, Enerji vadedebileceğimiz anlamına gelir. Her zaman. Her yerde.

01

It’s not one thing that makes it all work.

Our modular, robust and connected off-grid systems have been proven to deliver unequalled reliability time and time again, even in the harshest of climates. It’s our unique combination of up-to-date hardware and software, intelligent monitoring Apps, our network of highly trained Authorised professionals and widespread repair centres that makes Victron systems unbeatable systems.

02

Yetersiz güç.
Büyük yük koruması.

Generators or even the grid in some regions may provide bad quality power: voltage drops, or frequency shifts can negatively impact the lifespan of your appliances and thus your investments. Victron’s extremely resilient inverter/chargers protect your loads like a vault, monitoring the incoming power on all parameters. Our Professional duty inverters safely power sensitive electronics thanks to the pure Sine Wave. They come with a very high peak power performance so heavy machines and variable loads can be powered problem free.

03

Akıllı izleme, optimize edilmiş sistemler demektir

Sürekli değişen koşullara göre enerji hasadı ve kullanımı üzerinde ince ayar yapmak ve optimize etmek izlemenin çok önemli bir parçasıdır. Victron ile bilgi birikiminin gücünü ilk elden deneyimleyebilirsiniz. Sektöre liderlik eden ücretsiz VictronConnect uygulamamız sayesinde, nerede olursanız olun sisteminiz üzerinde her zaman mükemmel kontrole sahip olursunuz. Uygulamamız ve VRM portalımız sayesinde, sistemin tamamını izleyebilir, ayarları değiştirebilir ve ikaz ve alarmlar programlayarak olası sorunları erken tespit edebilirsiniz.

04

Doğru inşa edin.
Yapılandırın. Ölçeklendirin.

Victron’s off-grid abilities are simply unmatched, which gives our customers the ability to build, configure and scale a backup, ESS, or off-grid systems exactly to their wishes. From the smallest hut to the largest resorts, our off-grid systems start from 500W and can virtually provide unlimited power through parallel operation. Three or split phase operations are also possible. Our modular setup means you could start small and scale later to stay on par with rising power demands.

05

Açık mimari
seçenek demektir.

We believe that offering choice to our customers is crucial. Great efforts are made to ensure a deep and problem free integration with a long list of third party managed battery brands, AC-PV manufacturers and more. Managed batteries can be integrated through our GX devices in minutes. AC-PV inverters are supported directly after installing a software assistant on our inverters. We are proud to closely work together with many of the leading brands. The global recognition for our efforts only pushes us further, giving ‘seamless’ even more meaning.

06

Off-Grid
yerel ölçekte uzmanlık demektir

Şebekeden bağımsız her sistem farklıdır ve farklı yerler kendilerine özgü zorluklar sunar. Bu yüzden Yetkili Victron Uzmanları, en yüksek düzeyde teknik bilgi birikimiyle eğitilir. Yerel ölçekte edindikleri uzmanlık da hayati öneme sahiptir. Yerel iklim ve güneş panelleri ile akü şarj ünitelerinin maliyetleri gibi ilgili tüm değişkenlerin dikkate alınması gerekir. Bu yüzden şebekeden bağımsız bir sistem tasarlamak, yerel Yetkili Victron Kurulum Uzmanlarının işidir. Onarımın gerektiği durumlarda dünya çapındaki geniş onarım ağımız, hızlıca hizmet götürerek en uzak bölgeleri bile kapsar.

Read more
Read less

Ev Otomasyonu Entegreli Süper Eve Yönelik Özel Güç Tesisi

Güney Afrika’daki en büyük özel güneş tarlası

Özel Ada,
Özel Güç

Safari Beş Yıldızlı Konaklama: Güneşten elde edilen 3 faz

Dağın zirvesinde şebekeden bağımsız Reggae stüdyosu

What if the grid can’t provide enough power for your beach house?
Toplam 270 kVA’lik şebekeden bağımsız bir altyapı ile güneş enerjili sulama
Jeneratörlere olan bağımlılık nasıl en aza indirilir ve güç güvenliği nasıl artırılır?
135 kVA’lik bu hibrit sistem nasıl etkileyici bir konaklama imkânı sağlıyor?
Tepeler müzik sesiyle canlanıyor
İş ortağı: Solarvest
İş ortağı: Ecotrades Solar Power Systems
İş ortağı: JKSolar Power House Inc.
İş ortağı: Current Automation
İş ortağı: Dodo
Vakayı görüntüle Vakayı görüntüle Vakayı görüntüle Vakayı görüntüle Vakayı görüntüle
Blue arrow

Teknik bilgi birikimimiz, nasıl destek olunacağını bildiğimiz anlamına gelir.

İyi eğitimli distribütörler, kurulum uzmanları ve servis ortaklarından oluşan dünya çapındaki ağımız her zaman yardıma hazırdır. Temel tavsiyeler, kurulum önerileri, bakım sonrası hizmetten teknik desteğe kadar Victron Energy ekibi, ortakları ve topluluğu hep yanınızdadır.

Geri bildirimler, bilgi paylaşımı ve edindiğimiz veriler sayesinde 7 gün 24 saat yenilik için çalışırız. Gücümüzü bilgi birikimimizden almamız, sonraki yıllarda yatırım getirisi ve huzur sağlayarak hem bizi hem kullanıcılarımızı ileri taşır.

Victron Uzmanı, müşteriye fonksiyonu açıklıyor Kurulum uzmanı, Victron Energy ürünlerinin çalışmasını kontrol ediyor Amir, güneş panellerinin kurulumunu denetliyor
Şebekeden bağımsız sistemlere ilişkin yöntem bilgilerimize bağlanın Blogumuzu ziyaret edin

Tarayıcınız bu bölümü düzgün şekilde görüntülemek için gereken son teknolojileri desteklemiyor. Modern bir tarayıcı kullanın.

Akü uyumluluğu

Hangi yönetilen akülerin sorunsuz bir şekilde entegre edilebileceğini öğrenin

Şebekeden Bağımsız Sistemlerimiz ile Yedekleme ve Depolama Sistemlerimizin örneklerinin yer aldığı kitapçığımızı indirin.
İndirme simgesi
Enerji Depolama sistemleri

ESS tasarım ve kurulum kılavuzumuza bakın.

Daha fazlasını göster Carret icon
Sağlam invertör/şarj cihazı

Yerleşik bağlantıya sahip MultiPlus-II GX invertor/şarj cihazı

Teknik bilgiler

Wiring Unlimited ile kablolarınızı doğru döşeyin

Sistem planlayıcısı aracı

Günel panellerini, akü boyutlarını ve invertör boyutlarını kabaca hesaplayın.

SmartSolar MPPT RS 48V

Büyük güneş panellerine yönelik en son yüksek gerilimli MPPT, MPPT solar şarj cihazlarını yeniden tanımlıyor.

Broşürümüzü indirin

Tüm Şebekeden Bağımsız ürünlerimiz ile Yedekleme ürünlerimizi ve daha fazla sayıdaki yapılandırmamızı inceleyin.

Kontrol her zaman tamamen sizdedir

VictronConnect ve VRM ile her zaman mükemmel kontrol

Tarayıcınız bu bölümü düzgün şekilde görüntülemek için gereken son teknolojileri desteklemiyor. Modern bir tarayıcı kullanın.

VictronConnect

Gerçek zamanlı içgörü, tam kontrol.

Victron VRM

Gelişmiş uzaktan yapılandırma, izleme ve kontrol
Daha fazla bilgi
Gerçek zamanlı içgörü, tam kontrol.
VictronConnect uygulamasıyla akıllı ürünleri hızlıca yapılandırın, izleyin ve tanılayın. Uzaktan bağlantı fonksiyonu, nerede olursanız olun GX etkin sisteminize bağlanmanıza olanak tanır ve böylece cihazın performansını optimize edebilir ve sorunları uzaktan önleyebilirsiniz.
VictronConnect kullanıcı arayüzü VictronConnect kullanıcı arayüzü
Daha fazla bilgi
Gelişmiş uzaktan yapılandırma, izleme ve kontrol
En yüksek kontrol seviyesini sunmanın ötesinde ayrıca önleyici bakım ve satış sonrası hizmetleri de mümkün kılar. Birden çok sistem, kolayca uzaktan izlenebilir, büyük verilerle ilgili faydalı bilgiler sağlanır ve kesin sistem arızasını önlemek için alarmlar kurulabilir.
Victron VRM kullanıcı arayüzü Victron VRM kullanıcı arayüzü

Yerel Victron Energy satıcınıza danışın

Bir ürün hakkında sorunuz mu var veya bir sistemin yerinde kurulmasını mı istiyorsunuz? Yerel Victron satıcınız, gerçek ihtiyaçlarınıza somut çözümler bulmak üzere eğitilmiştir.

Dünya çapında yaygın servis ağımıza güvenin

Özenle seçilmiş ve iyi eğitimli yetkili satıcılardan oluşan dünya çapındaki ağ sayesinde müşterilerimiz, verdiğimiz hızlı hizmete ve hızlıca hizmet götürdüğümüz en uzak bölgeleri bile kapsayan dünya çapındaki geniş onarım ağımıza güvenebilir.