Saha testi

PV Modules

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Realtime data
-- -- Yerel saat
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Total solar yield: --

Split-cell

2500Wp --
Total solar yield: --

Poly

2500Wp --
Total solar yield: --

PERC

2500Wp --
Total solar yield: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

Victron ürününüzü yapılandırmak, izlemek, güncellemek ve teşhis etmek için VictronConnect Uygulamasını kullanın. Android, iOS, Windows ve macOS X için mevcuttur.

Bluetooth, USB ve WiFi/LAN/İnternet aracılığıyla Victron ürünlerine bağlanabilir.


İzle

Gerçek zamanlı içgörü, tam kontrol

Bluetooth, USB veya GX Cihazınız ile yerel bölgenizdeki ağ aracılığıyla istediğiniz Victron ürününün gerçek zamanlı ve geçmiş verilerini elde edin. VictronConnect, iOS ve Android telefonlarınızın yanı sıra dizüstü bilgisayarınızdaki Windows ve Mac işletim sistemlerinde sezgisel ve temiz arayüzüyle çalışır.

Çalıştır

Cihazlarınızı kolaylıkla kontrol edin

Cihazınızı hem izleyebilir hem de çalıştırabilirsiniz. VictronConnect uygulaması ile kıyı elektrik girişi akım sınırını kolayca kontrol edin veya invertörünüzü açın. VE.BUS Smart güvenlik cihazımız ile beraber, bu, tam bir karavan veya Marine Victron sistemi için ideal giriş düzeyi kullanıcı arayüzüdür.

Yapılandır

Yapılandır

VictronConnect, kurulumcuların elektrik tertibatını yaptıktan sonra sistemi hızla ve etkili bir şekilde yapılandırması için mükemmel bir araçtır.

Aygıt yazılımı güncellemeleri

Güvenli ve kolay aygıt yazılımı güncellemesi

VictronConnect ile Victron ürünlerinin aygıt yazılımı güncellemesini gerçekleştirmek güvenli, hızlı ve kolaydır. İnternet bağlantısına ihtiyaç yoktur ve bir dosyanın seçilmesi ya da indirilmesi gerekmez. Ürünü bağlamanız yeterlidir.

VictronConnect

VictronConnect, yerleşik Bluetooth’u bulunan veya bir VE.Direct Bluetooth Smart Dongle’a bağlanan Victron ürünlerine ilişkin canlı durum bilgileri almanızı ve bu ürünleri yapılandırmanızı sağlar.

İndirmeler

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul