Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

Sonuçlara dön

Yükleniyor...

İrtibat kişisi

Farklı bayi türlerimiz

Özenle seçilmiş bir bayiler ağının yardımıyla Victron Energy dünya çapında hizmet sunmaktadır. Her zaman olası en iyi tavsiyeleri ve hizmeti almanız için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm satıcılarımız gerçek ihtiyaçlarınıza somut çözümler bulmak üzere eğitilmiştir. İrtibat kurulacak en doğru kişi mevcut ve gelecekteki hizmet ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize dayalıdır.

Guy explaining Victron gear to someone else

Neden Victron Energy?

Victron Energy, her durumda enerji ihtiyaçlarını zamanında karşılayan modüler bağlantılı ürünlerden oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesine sahiptir. Victron ekipmanı, hem performans hem de beklenen ürün ömrü açısından (tasarlandığı şekilde kullanıldığında) teknik özelliklerine uygundur. 5 yıllık garantimiz ve adil ve hızlı onarım politikalarımız, yatırımlarınızın koruma altında olduğu ve çoğu durumda sizi yarı yolda bırakmayacağı anlamına gelir.

Yüksek eğitimli distribütörler, kurulumcular ve servis ortaklarından oluşan dünya çapındaki ağımız her zaman daima yardıma hazırdır. Stok tavsiyesinden kurulum önerilerine, satış sonrası bakıma ve teknik desteğe kadar. Victron Energy ekibi, partnerleri ve topluluğuyla her zaman yöntem bilgisi gücünün sizin tarafınızda olduğunu bilirsiniz.

Müşteri geri bildirim döngüsü, veri ve bilgi paylaşımı sayesinde, 7/24 inovasyon peşinde koşarız. Teknik bilgi birikimimiz, yatırımlardan yıllar boyu getiri elde edilmesini sağlayarak hem bizi hem kullanıcılarımızı ileri taşır.

Gücünü teknik bilgi birikiminden alır