saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir.,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak değişebileceği için lütfen kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu araştırın.

Sonuçlara dön

Yükleniyor...

İrtibat kişisi

Farklı bayi türlerimiz

Özenle seçilmiş bayi ağının yardımıyla Victron Energy, dünya çapında hizmet sunmaktadır. Her zaman olası en iyi tavsiyeleri ve hizmeti almanız için elimizden geleni yapıyoruz. Bayilerimizin tamamı gerçek ihtiyaçlarınıza somut çözümler bulmak üzere eğitilmiştir. İrtibat kurulacak en doğru kişi, mevcut ve gelecekteki hizmet ihtiyaçlarınıza bağlı olarak belirlenecektir.

Guy explaining Victron gear to someone else

Doğru çözümü bayilerimize danışın

Victron Energy, pazardaki en geniş ürün yelpazelerinden birini sunuyor. Dünya çapında 750’den fazla profesyonel bayiliğimiz mevcut. Bu bayiler, size her türlü durumda en iyi güç çözümlerini sağlayabilir.

Victron Energy bayileri her zaman yardıma hazırdır ve aklınızda farklı şeyler varken bile size doğru tavsiyeyi vermek için ellerinden geleni yaparlar. Sizi memnun etmek ve yatırımlarınızı uzun yıllar boyunca güvende tutmak için her türlü çabayı gösterirler.

Tavsiye almak ya da hızlı bir değerlendirme için web mağazalarımız da dahil* yerel uzmanlarımızla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Neden Victron Energy?

Victron Energy, her durumda enerji ihtiyaçlarını zamanında karşılayan modüler bağlantılı ürünlerden oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesine sahiptir. Victron ekipmanı, hem performans hem de beklenen ürün ömrü açısından (tasarlandığı şekilde kullanıldığında) teknik özelliklerine uygundur. 5 yıllık garantimiz ve adil ve hızlı onarım politikalarımız, yatırımlarınızın koruma altında olduğu ve çoğu durumda sizi yarı yolda bırakmayacağı anlamına gelir.

Our global network of highly trained distributors, installers and service partners are always on hand to help. From stock advice, installation recommendations, after-care and technical support. With the Victron Energy team, their partners and community you can always be sure the power of know-how is by your side.

Müşteri geri bildirim döngüsü, veri ve bilgi paylaşımı sayesinde, 7/24 inovasyon peşinde koşarız. Teknik bilgi birikimimiz, yatırımlardan yıllar boyu getiri elde edilmesini sağlayarak hem bizi hem kullanıcılarımızı ileri taşır.

Gücünü teknik bilgi birikiminden alır