Saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- Yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

Sonuçlara dön

Yükleniyor...

İrtibat kişisi

Farklı satıcı türlerimiz

Özenle seçilmiş bir satıcılar ağının yardımıyla Victron Energy dünya çapında hizmet sunmaktadır. Her zaman olası en iyi tavsiyeleri ve hizmeti almanız için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm satıcılarımız gerçek ihtiyaçlarınıza somut çözümler bulmak üzere eğitilmiştir. İrtibat kurulacak en doğru kişi mevcut ve gelecekteki hizmet ihtiyaçlarınıza dayalıdır.

Guy explaining Victron gear to someone else

Doğru çözümü satıcılarımıza danışın

Victron Energy pazardaki en geniş ürün yelpazelerinden birini sunuyor. Dünya çapında 750'den fazla profesyonel satıcımız mevcut. Bu satıcılar size her türlü durumda en iyi güç çözümlerini sağlayabilir.

Victron Energy satıcıları her zaman yardım etmeye hazırdır ve aklınızda farklı şeyler varken bile size doğru tavsiyeyi vermek için ellerinden geleni yaparlar. Sizi memnun etmek ve yatırımlarınızı uzun yıllar boyunca güvende tutmak için her türlü çabayı gösterirler.

Tavsiye almak ya da hızla göz atmak için web mağazalarımız dahil* yerel uzmanlarımıza ulaşmaktan çekinmeyin.

Nereden satın alınır?

Mevcut ve gelecekteki hizmet ve destek ihtiyaçlarınıza en uygun ve uygulama türünde (ör. denizcilik/araçlar) uzman bir Victron Energy satıcısını seçmenizi öneririz.

Hangi hizmetleri alabilirim?

Perakende mağaza / Web mağazası

Ürünler ve teknik özellikler hakkında sorularınız varsa, satın alma tavsiyesi, temel sistemler tasarımı hakkında yardıma, birinci hat kullanıcı desteğine ihtiyaç duyuyorsanız perakende ve web mağazası* hizmetleri sunan bayilere ulaşın.

Kurulumcu

Sisteminizin sizin için kurulmasını isterseniz ya da (gelecekte) tesiste kurulum, bakım ve destek gibi ürün tavsiyesi ve temel sistemler tasarımından öte yardıma ihtiyaç duyuyorsanız veya gelişmiş sistem (yapılandırmalarına) ihtiyacınız varsa kurulum hizmetleri veren bayilere ulaşın.

Satın alma ve tavsiye Perakende/
Web mağazası
Kurulumcu
Ürün ve satın alım
Tavsiye
Doğrudan satış
Temel sistemler tasarımı
Gelişmiş sistemler tasarımı
Veya yapılandırmalar
Tesiste kurulum ve bakım
* Doğrudan bayilerin sahip olduğu web mağazalarından sipariş verirken ya da Amazon, Ebay veya benzeri bir pazar yerinde resmi bir Victron Energy bayisinden ürün satın alırken hızlı bir kontrol ya da tavsiye için onlarla iletişime geçmeye çekinmeyin. Victron Energy'nin doğrudan satış yapmadığını unutmayın. Satış esnasında her zaman eğitimli bir bayiye erişebilirsiniz.

Nasıl bir destek alabilirim?

Birinci hat kullanıcı desteği ya da tesis içi destekten fazlasına ihtiyaç duyacağınızı düşünüyorsanız kurulum hizmetleri veren bayilere ulaşın.

Sorun yaşamanız durumunda, lütfen …. kontrol edin Destek sayfası Veya ürünü satın aldığınız bayiyle iletişime geçin. Bayiler birinci hat desteği için eğitilmiştir ve sorununuzu çözebilir.

Ürünü nereden aldığınızı bilmiyor musunuz? Bir … oluşturun Hizmet talebi Ürünün seri numarasına göre asıl bayinizle iletişime geçmeniz için size yardımcı oluruz.

Destek Perakende/
Web mağazası
Kurulumcu
Birinci hat kullanıcı desteği
Gelişmiş müşteri desteği
Tesis içi destek
Garanti/tamirat talepleri

Destek için her zaman ürünü satın aldığınız bayiyle iletişime geçin.

Garanti ya da tamirat için kiminle iletişime geçmek gerekir?

Garanti veya tamirat talepleri için lütfen bayinizle iletişime geçin. Ürünü nereden aldığınızı bilmiyor musunuz? Bir … oluşturunHizmet talebi Ürünün seri numarasına göre asıl bayinizle iletişime geçmeniz için size yardımcı oluruz

Victron Profesyoneli olmak mı istiyorsunuz?

Yeni dağıtımcılar, bayiler, OEM'ler veya kurulumcular ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri görmek için Yerel Victron satış ekipleriyleiletişime geçebilirler.

Man working on Victron equipment

Neden Victron Energy?

Victron Energy her zaman geniş bir modüler bağlantılı ürün yelpazesini zamanında ulaştırma potansiyeline sahiptir. Victron ekipmanı hem performans hem de beklenen ürün ömrü açısından (tasarlandığı şekilde kullanıldığı üzere) teknik özelliklerine göre kullanım ömrü sonuna kadar kullanılır. 5 yıllık garanti, adil ve hızlı tamirat politikaları, yatırımlarınızın korumalı olduğu ve birçok koşulda arıza yaşamayacağınız anlamına gelir.

Yüksek eğitimli distribütörler, kurulumcular ve servis ortaklarından oluşan dünya çapındaki ağımız her zaman daima yardıma hazırdır. Stok tavsiyesinden kurulum önerilerine, satış sonrası bakıma ve teknik desteğe kadar. Victron Energy ekibi, partnerleri ve topluluğuyla her zaman yöntem bilgisi gücünün sizin tarafınızda olduğunu bilirsiniz.

Müşteri geri bildirim döngüsü, veri ve bilgi paylaşımı sayesinde 7/24 yenilik peşinde koşarız. Yöntem bilgimiz yatırımların sonraki yıllarda geri dönüşünü sağlayarak hem bizi hem kullanıcılarımızı ileri taşır.

Yöntem bilgisi gücümüzdür

Victron Energy
Energy. Anytime. Anywhere.