Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

Yerleşik ağ kurma cihazı içeren bir İnvertör/Şarj Cihazı olan MultiPlus-II GX, şebekeye bağlı, şebekeden bağımsız veya uzak bir elektrik teçhizatını kontrol etmek üzere güneş enerjisi şarj cihazı, aküler ve diğer cihazlarla iletişim kurar. Daha yüksek güç çıkışı veya akü şarj hızı için paralel çalıştırılabilen MultiPlus-II GX aynı zamanda üç fazlı besleme yapacak şekilde de yapılandırılabilir. Kesintisiz güç kaynağı, yük sınırı ayarlaması ve akü gücü ile sınırlı şebeke gücü kullanılabilirliği ilavesi gibi gelişmiş özellikler barındıran bir ana sistem, doğrudan bir telefon veya akıllı cihaz vasıtasıyla da kontrol edilebilir. Aynı zamanda uzaktan da izlenebilir.
Modeller: 3000VA, 5000VA

VRM’nin gücünü deneyimleyin

Uzaktan izleme sürecinin nasıl gerçekleştiğini görün, dünya genelindeki binlerce gerçek kurulumda VRM’yi deneyimleyin veya başlamak için oturum açın.

İndirmeler & Destek

Victron online eğitim

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Online Eğitimimize katılabilirsiniz. Eğitimde bir video, önemli referans kaynaklarına bağlantılar ve bilginizi sınamak için bir sınav yer alır. Eğitimi başarıyla tamamlayanlara sertifika verilir. Online Eğitim için ücretsiz bir Victron Profesyonel hesabına sahip olmalısınız.

Yakınınızdaki Victron Energy bayilerini bulun.

Bayi bul