Saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- Yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

Yerleşik ağ kurma cihazı içeren bir İnvertör/Şarj Cihazı olan MultiPlus-II GX, şebekeye bağlı, şebekeden bağımsız veya uzak bir elektrik teçhizatını kontrol etmek üzere güneş enerjisi şarj cihazı, aküler ve diğer cihazlarla iletişim kurar. Daha yüksek güç çıkışı veya akü şarj hızı için paralel çalıştırılabilen MultiPlus-II GX aynı zamanda üç fazlı besleme yapacak şekilde de yapılandırılabilir. Kesintisiz güç kaynağı, yük sınırı ayarlaması ve akü gücü ile sınırlı şebeke gücü kullanılabilirliği ilavesi gibi gelişmiş özellikler barındıran bir ana sistem, doğrudan bir telefon veya akıllı cihaz vasıtasıyla da kontrol edilebilir. Aynı zamanda uzaktan da izlenebilir.
Modeller: 3000VA, 5000VA

VRM’nin gücünü deneyimleyin

Uzaktan izleme sürecinin nasıl gerçekleştiğini görün, dünya genelindeki binlerce gerçek kurulumda VRM’yi deneyimleyin veya başlamak için oturum açın.

İndirmeler

Victron online training

If you would like to know more about this product, we have an Online Training course available. Training includes a video, links to important reference resources, and an exam to test your knowledge. Successful completion is rewarded with a certificate. Online Training requires a free Victron Professional account.

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul