Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

Profesyonel araçlar

Teknik bilgi birikiminden güç alır.

Injured person put into an ambulance

Profesyonel araçlar

Mobil işinize en iyi nasıl güç sağlarsınız?

Çözüm, teknik bilgi birikimimizde saklıdır. 45 yılı aşkın tecrübemizle performanstan hiçbir şekilde ödün vermeden kalite ve fiyatı nasıl dengeleyeceğimizi öğrendik. Müşterilerimiz, güç çözümlerimizin sunduğu güvence ve güvenilirliğe değer veriyorlar. Kestirme yollara girmeyeceğimizi, aile şirketimizin her zaman yaslanabilecekleri bir güven temeli üzerine inşa edildiğini bilirler.
Icon of a car
Kanıtlanmış, dayanıklı otomotiv teknolojisi
Icon showing Victron products
Tüm zorlukları ele alan eksiksiz ürün yelpazesi
5 years warranty
5 yıl donanım garantisi
Icon of a lightbulb
45 yıllık teknik bilgi birikimi
Icon of a globe
Dünya çapında destek
Tools in the back of a service van

Doğru araçlar.

Doğru yatırım.

İşinize en uygun aletler, teknede doğru güç sisteminin bulunmasını hak eder. İhtiyacınızı, ihtiyaç duyduğunuz anda karşılayan bir sistem... Beklenen performansı durmaksızın sağlayan bir sistem... 45 yıllık problem çözme ve inovasyon tecrübesi sayesinde en yüksek standartlarda çalışmanın ne demek olduğunu biliyoruz. Otomotiv sektörüne ilişkin kapsamlı teknik bilgi birikimimiz sayesinde uzun yıllar boyunca somut yatırımın getirdiği son kullanıcı memnuniyetine dayanarak 5 yıllık bir garanti verebiliyoruz.

Dilediğiniz yerden tam kontrol.

Dünyanın dört bir yanında yeni fırsatlar.

Customer using VictronConnect app

Whether your ‘tool' of choice is an ambulance, mobile traffic sign or TV-broadcast station, you always want to be in complete control of your power situation. Thanks to the know-how that powers our connected products, you can monitor your vehicles, optimise your systems and resolve challenges from our App from wherever you are. Our remote monitoring solutions offer new business opportunities for service professionals, such as pro-active service and maintenance contracts.

Çözümler

Victron Energy ile dahiyane fikirlerinizi hayata geçirmek için en geniş kapsamlı güç tedariki ekipmanlarından birine sahip olursunuz. Güncel çözümlerimiz, en yaygın otomotiv sorunlarının üstesinden gelir ve özel ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir. Olanaklar sonsuz olsa da başlangıçta şu örnekleri verebiliriz:

Tipik profesyonel otomotiv sorunları

Sunduğumuz çözümler.

Profesyonellerden oluşan ekibimiz, her zaman müşterilerimizle yakın temas halindedir. Geçtiğimiz 45 yıl boyunca otomotiv sektöründe güç konusunu her yönüyle öğrendik. Bu yakın çalışma ilişkisi, bugün mevcut en iyi otomotiv güç çözümlerinden bazılarının yaratılmasına yardımcı oldu.

01

Her zaman işlevsel.
Her zaman hazır.

Saniyeler bile hayat kurtarırken güvenilir bir mobil güç sisteminin önemini görmezden gelmek mümkün değildir. Sağlam sistemlerimizin eşsiz derecede güvenilirlik sağladığı tekrar tekrar kanıtlanmıştır. Ambulanslara yönelik güç tedariki ekipmanı alanında dünya çapında pazar liderliğimiz bunun göstergesidir. Tüm modüler ürün yelpazemiz, tamamen aynı kalitede üretilir; dolayısıyla sisteminiz bir ambulans ya da dondurma kamyoneti ise Victron Energy ile her zaman işe hazır olur.

02

Güç pikleri
Doğru güç.

Profesyonel elektrikli aletler, özellikle çalıştırılırken geçici olarak pik güç artışları gerektirebilir. Victron Energy Profesyonel hizmet invertörlerinin tamamı, çok yüksek bir pik güç performansıyla, ortalama olarak sürekli güç spesifikasyonlarının iki misli güçle sağlanır. Pure Sine Wave teknolojisi, bilgisayarlar gibi hassas elektronik aletleri güvenle çalıştırır. Yani, dilediğiniz yükü yer ve zaman fark etmeksizin sorunsuzca çalıştırabilirsiniz.

03

Akıllı alternatörler.
Akıllı şarj.

Euro 5/6 motorlar, işletme filolarında yeni standarttır ve akıllı alternatörler (değişken voltaj) sayesinde araç çalıştırma koşullarına göre çıkışı kontrol ederler. Bu nedenle ikincil bir akü sistemini kullanılabilir bir düzeye kadar şarj etmekte başarısızdırlar. Geniş DC-DC şarj cihazı ürün serimiz ve Smart BMS ürünlerimiz, hem kurşun-asit hem de lityum servis akülerinin akıllı alternatör ya da akülere zarar vermeden uygun şekilde şarj edilmesini sağlarlar. Hatta, Victron Energy ile her alternatörü her türlü servis aküsüyle güvenle birleştirebilirsiniz.

04

Aküler.
Hayatın Vazgeçilmezi Aküler.

45 yıllık akü geliştirme uzmanlığı sayesinde ürünlerimiz, üst düzey koruma ve maksimum özen sunar. Her türlü akü için en iyi adaptif şarj algoritmalarını kullanarak harika bir servis ömrü elde ederler. Victron Energy, titizlikle test edilmiş, yüksek performans karakteristiklerine sahip profesyonel kalitede aküler sunar. Veri sayfalarımız, performans ve beklenen döngü tasarımı ömrü hakkında eksiksiz bir görünüm sunmaktadır; sonradan hiçbir yatırım sürpriziyle karşılaşmazsınız.

05

Yetersiz güneş,
ideal güneş paneli verimi.

Araçlarda güneş paneli kullanımı belirli zorlukları beraberinde getirir: Alan genellikle kısıtlıdır ve yolda gölgeler hızla değişir. Dolayısıyla güneş panelinin de performansı sürekli olarak değişir. Victron Energy’nin güneş kontrol birimleri, panellerinize yansıyan en ufak enerjiden faydalanmak için ultra hızlı maksimum güç noktası izleme özelliğini kullanır. Güneş enerjisi, akülerinizi çalışmaya hazır halde tutar ve motorunuzun ürettiği elektrik gücüne bağımlılığı azaltır.

06

Daha fazla enerji,
daha küçük jeneratör.

Yakıt, bütçenizdeki en önemli kalemlerden biri olabilir. Victron Energy ürünleri, jeneratör kullanımını optimize ederek çalışma süresini en aza indirir. Çoğu durumda daha küçük bir jeneratörü dahi tercih edebilirsiniz. Bu, kurulum, bakım ve yakıt maliyetlerinden tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

Read more
Read less

Smart BMS CL 12/100

Orion TR Smart DC-DC Charger

Her türlü alternatörü Akıllı Lityum akülerle güvenle birleştirin

Kompakt Akü Yönetim Sistemi ve entegre Akım Sınırlayıcı bir arada

Her türlü alternatörü servis aküleriyle güvenle birleştirin

Profesyonel DC - DC adaptif 3 aşamalı şarj cihazı

Specs