Saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- Yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

Hareketlilik pazarı

Hareketlilik pazarı, güç kaynağının çok büyük önem taşıdığı pazarlardan biridir. Özellikle elektrikli scooter ve tekerlekli sandalye kullanıcıları güvenilir güce ihtiyaç duyar. Geniş ürün yelpazemiz işte tam olarak bunu sağlar. Akü şarj cihazlarımızın sağladığı en iyi hale getirilmiş şarj işlemleri sayesinde akünün hizmet ömrü fark edilir oranda artar. Böylece para tasarrufu ve çevre dostu bir kullanım elde edilmiş olur.

Wiring Unlimited

Wiring Unlimited is now available! Download it for free here: Wiring-Unlimited-EN.pdf What is Wiring Unlimited? A Victron Energy book by Margreet Leeftink, Information Developer for Victron Energy B.V. Wiring Unlimited is all about electrical wiring of systems containing batteries, inverters, chargers and inverter/chargers – and going by the testaments on the Victron Community, an invaluable […]