Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

Destek

Garanti ve onarım işlemleri

Güç konusundaki zorlukları inovasyonla onlarca yıla dayanan ustalıkla çözdükten sonra, en zorlu iklimlerde bile performans göstermeye devam eden çok çeşitli sağlam, bağlantılı ürünleri nasıl oluşturacağımızı biliyoruz. Bu bilgi birikimimiz, standart 5 yıllık garantimizle birleştiğinde size yıllarca sürecek huzur sağlayacaktır. İşlerin ters gittiği durumlarda ise dünya çapındaki bayi ağımız aracılığıyla sunulan hızlı ve adil onarım hizmetlerimizin yanınızda olduğundan hiç şüpheniz olmasın.
warranty

5 yıl garanti

10 yıla kadar yükseltme imkanı

Victron Energy, güç ürünlerinde 5 yıl standart garanti sunar*. Bu garanti, başlangıç yatırımı %10 artırılarak 10 yıla çıkartılabilir. Daha fazla bilgi için bayinizle iletişime geçin veya garanti durumlarını ele almak için bayi destek talebi gönderin. * Akülerimiz kapsam dışıdır: kurşun-asit akülerde 2 yıl, Lityum akülerde ise 3 yıl garanti sunuyoruz.

Onarım işlemleri

Dünya çapında onarım ağı

Yetkili bayilerimiz, hızlı ve etkin bir onarım için talimatları size belirtmekten sorumludur. Hızlı ve adil bir hizmet eşliğinde en uzak bölgeleri bile kapsayan dünya çapındaki geniş onarım ağımıza güvenebilirler.

Destek

Destek talebi oluşturun

Destek, onarım veya garanti durumları için bir destek talebi göndermeden önce, hızlı işlem için lütfen aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

Kılavuzlar sorun giderme ve hata göstergeleri için kontrol edilir

Bir sistem kontrolü gerçekleştirilir ve sonuçlar paylaşılabilir

Bu şekilde bayiniz sorunu daha iyi teşhis edebilir ve daha kolayca daha hızlı bir çözüm sağlayabilir.

Based on your product’s serial number we connect you to the original dealer, who is responsible to follow up on your request. After submission of the request you will receive the dealers contact info and you’ll get to review your support experience.

Destek talebi oluşturun