Saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- Yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

Denizcilik

Sizi ufka ve ötesine götürecek enerji.

İster kısa bir balık avına çıkın, ister okyanusa yelken açmayı planlayın, maceranızın tadını tamamen çıkarabilmek için güvenilir enerjiye ihtiyacınız olacaktır. Biz Victron’da güvenilirliğin yeterli olduğuna inanmıyoruz. Bunun yerine, İdeal Enerjiye inanıyoruz. Bize göre, tekneler, karşılaşabileceğiniz tüm zorluklara uyum sağlayan akıllı bir enerji şebekesine ihtiyaç duyar. Eşsiz güvenilirlikle, çaba harcamadan ve parasal açıdan mükemmel değerde. İşte buna İdeal Enerji diyoruz.

Herkes için İdeal Enerji

Victron’da her türlü talebi karşılayabilecek en gelişmiş ürünleri bulacaksınız. Ürünlerin her biri, özel ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir. Olanaklar sınırsız olsa da birkaç örnekle başlayabiliriz:

Tipik denizcilik sorunları

Bunları nasıl çözüyoruz?

Kendimiz de okyanusta seyahat eden denizciler olduğumuzdan, deniz üzerindeki enerji sorununu çok iyi biliyoruz. Over the past 45 years we have been closely working with our clients to create even better Marine solutions.

01

Sınırlı kıyı elektriği,
maksimum konfor

Suda geçen uzun bir günün ardından, ısıtıcıyı açmak isteyebilirsiniz. Kahve makinesini çalıştırmak. Mikrodalgayı kullanmak. Bir de bakmışsınız ki kıyı sigortası atmış. PowerAssist, pik güç ihtiyacı sırasında aküyü bir tampon gibi kullanarak aşırı yükleri engeller. Siz farkına bile varmazsınız.

02

Yetersiz enerji,
sorunsuz performans

Kalabalık limanlarda, kıyı elektriğinde güçlü gerilim düşüşleriyle karşılaşabilirsiniz. Bazı jeneratörler, yeterli bir AC akımı üretmekte zorlanır. Victron invertörleri/şarj cihazları ise üst düzey esneklikle ünlüdür. Yetersiz enerjiyi mükemmel enerjiye çevirerek bu sorunları ortadan kaldırırlar.

03

Daha fazla enerji,
daha küçük jeneratör

Yakıt, bütçenizin büyük bir kısmını oluşturabilir. Victron ürünleri, jeneratör kullanımını optimum seviyeye çıkarır ve çalışma süresini en aza düşürür. Hatta çoğunlukla daha küçük bir jeneratörü tercih edebilirsiniz. Bu da kurulum, bakım ve yakıt maliyetlerinden tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

04

Yetersiz güneş,
ideal güneş paneli verimi

Deniz ortamındaki güneş panelleri, belirli zorlukları da beraberinde getirir: Sadece sınırlı bir alan vardır ve tekne donanımı gölge yapar. Performansları sürekli olarak değişir. Victron’un güneş kontrol birimleri, panellerinize yansıyan her enerji damlasını yakalamak için ultra hızlı maksimum güç noktası izleme özelliğini kullanır.

05

Her zaman orada olmasanız da
her zaman mükemmel kontrole sahipsiniz

İster teknede ister evinizde olun, bağlantılı akıllı sistemlerimiz üzerinde her zaman mükemmel kontrole sahip olursunuz. Enerji durumunun ne olduğunu anında görebilirsiniz. Sorunları evinizden bile giderebilirsiniz.

Yüzen evimizin üzerinde konfor içinde yaşarken ve uzaktan çalışırken elektrikli sistemlerimiz daha uzun süre boyunca şebekeden bağımsız kalmamızı sağlar.

Su geçirmez akü şarj cihazları ve DC/DC konvertörleri, balıkçılık yarışmalarında içinizin rahat olmasını sağlar.

Tekneyle dünyayı dolaşırken yenilenebilir ve güvenilir enerjiye sahip olmak çok önemlidir.

Stødig’in tayfası
Leandri Language
Jon Sanders
Arctic Lifeboat İnisiyatifi kurucuları
Levrek avcılığı müsabakası - Dünya balıkçılık ligi
Dünyayı 10 kez dolaşmış olan No plastic oceans girişimi kurucusu
Vakayı görüntüle Vakayı görüntüle Vakayı görüntüle

Tarayıcınız bu bölümü düzgün şekilde görebilmek için gereken son teknolojileri desteklemiyor. Modern bir tarayıcı kullanın.

Deniz enerjisi dünyasına dalın

Yerel bayinizi bulun

Yerel Victron Uzmanlarından oluşan sağlam küresel ağımız, zorlu durumunuz için ideal çözümü bulmanıza yardımcı olmaya hazır.

Dünya çapında yaygın servis ağımıza güvenin

Victron’da müşterilerimize hızla ve ustaca servis ve destek sağlanmasına çok önem veriyoruz. Victron Uzmanlarından oluşan küresel ağımızın en yüksek düzeyde teknik bilgiye sahip olması ve onarımları en hızlı şekilde gerçekleştirme taahhüdü vermesinin sebebi de budur.

Bu yüzden, varış noktanız neresi olursa olsun, yolculuğunuza başlayabilir veya devam edebilirsiniz.