Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

Denizcilik

Sizi hayallerinizin ötesine götürecek enerji.

İster kısa süreliğine balık tutmaya çıkın, ister okyanusa yelken açmayı planlayın, maceranızın tadını tamamen çıkarabilmek için güvenilir enerjiye ihtiyacınız olacaktır. Victron olarak güvenilirliğin yeterli olduğuna inanmıyoruz. Bunun yerine, İdeal Enerjiye inanıyoruz. Bize göre tekneler, karşılaşabileceğiniz tüm zorluklara uyum sağlayan akıllı bir enerji şebekesine ihtiyaç duyar. Eşsiz güvenilirlikte, çaba harcamadan elde edilen ve paranın karşılığını fazlasıyla veren bir enerji... İşte buna İdeal Enerji diyoruz.

Herkes için İdeal Enerji

Victron’da her türlü talebi karşılayabilecek en gelişmiş ürünleri bulacaksınız. Ürünlerin her biri, özel ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir. Olanaklar sınırsız olsa da başlangıçta şu örnekleri verebiliriz:

Tipik denizcilik sorunları

Ve bu sorunlara yönelik çözümlerimiz

Açık denizde yelken açan denizciler olarak, su üzerindeyken yaşanan güç sorunlarını çok iyi biliyoruz. Geçtiğimiz 45 yıl boyunca, daha da iyi Denizcilik çözümleri üretmek için müşterilerimizle yakın ilişki içinde çalıştık.

01

Sınırlı kıyı gücü,
maksimum konfor

Suda geçen uzun bir günün ardından, ısıtıcıyı açmak isteyebilirsiniz. Kahve makinesini çalıştırdınız, hatta mikrodalgayı kullandınız. Bir de bakmışsınız ki kıyı gücünün sigortası atmış. PowerAssist, pik güç ihtiyacı sırasında aküyü bir tampon gibi kullanarak aşırı yükleri engeller. Siz farkına bile varmazsınız.

02

Yetersiz güç,
sorunsuz performans

Kalabalık limanlarda, kıyı gücünde ciddi voltaj düşüşleriyle karşılaşabilirsiniz. Bazı jeneratörler, yeterli bir AC akımı üretmekte zorlanır. Victron invertörleri/şarj cihazları ise sahip oldukları üst düzey dayanıklılıkla bilinirler. Yetersiz gücü mükemmel güce çevirerek bu sorunları ortadan kaldırırlar.

03

Daha fazla enerji,
daha küçük jeneratör

Yakıt, bütçenizdeki en önemli kalemlerden biri olabilir. Victron ürünleri, jeneratör kullanımını optimize ederek çalışma süresini en aza indirir. Çoğu durumda daha küçük bir jeneratörü dahi tercih edebilirsiniz. Bu, kurulum, bakım ve yakıt maliyetlerinden tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

04

Yetersiz güneş,
ideal güneş paneli verimi

Deniz ortamında güneş paneli kullanımı, belirli zorlukları da beraberinde getirir: sadece sınırlı bir alan vardır ve tekne donanımı gölge yapar. Performansları sürekli olarak değişir. Victron’un güneş kontrol birimleri, panellerinize yansıyan en ufak enerjiden faydalanmak için ultra hızlı maksimum güç noktası izleme özelliğini kullanır.

05

Her zaman kullanılamaz,
her zaman mükemmel kontrol

İster teknede ister evinizde olun, bağlantılı akıllı ürünlerimiz üzerinde her zaman mükemmel kontrole sahip olursunuz. Güç durumunun ne olduğunu anında görebilirsiniz. Sorunları evinizden bile giderebilirsiniz.

Yüzen evimizin üzerinde konfor içinde yaşarken ve uzaktan çalışırken elektrikli sistemlerimiz daha uzun süre boyunca şebekeden bağımsız hareket edebilmemizi sağlar.

Su geçirmez akü şarj cihazları ve DC/DC konvertörler, balık tutma yarışmalarında içinizin rahat olmasını sağlar.

Tekneyle dünyayı dolaşırken yenilenebilir ve güvenilir enerjiye sahip olmak çok önemlidir.

Stødig’in tayfası
Leandri Language
Jon Sanders
Arctic Lifeboat İnisiyatifi kurucuları
Levrek avcılığı müsabakası - Dünya balıkçılık ligi
Dünyayı 10 kez dolaşmış olan No plastic oceans girişimi kurucusu
Vakayı görüntüle Vakayı görüntüle Vakayı görüntüle

Tarayıcınız bu bölümü düzgün şekilde görüntülemek için gereken son teknolojileri desteklemiyor. Modern bir tarayıcı kullanın.

Deniz enerjisi hakkında daha detaylı bilgi alın

Yerel bayinizi bulun

Yerel Victron Profesyonellerinden oluşan köklü küresel ağımız, karşılaştığınız güçlüklere yönelik ideal çözümü bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır.

Dünya çapında yaygın servis ağımıza güvenin

Victron olarak müşterilerimize hızlı ve yetkin bir şekilde servis ve destek sağlanmasına çok önem veriyoruz. Bu doğrultuda, Victron Profesyonellerinden oluşan küresel ağımız en yüksek düzeyde teknik bilgi birikimine sahiptir ve onarımları en hızlı şekilde gerçekleştirmek için çalışır.

Bu sayede, varış noktanız neresi olursa olsun, yolculuğunuza başlayabilir veya devam edebilirsiniz.