Saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- Yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

Bu tamamen yeni iletişim merkezi, nerede olursanız olun sisteminiz üzerinde her zaman tam kontrole sahip olmanızı sağlar ve sistem performansını en üst seviyeye çıkarır. Victron Uzaktan Bağlantı Yönetimi (VRM) portalımız üzerinden kolayca bağlanın veya ek GX Touch aksesuarı, MFD veya Bluetooth işlevselliğine sahip VictronConnect uygulamamız ile doğrudan erişim sağlayın. GX serisi için yapılan bu son güncelleme, akıllı güç çözümlerini her açıdan yeniden tanımlayarak bağlanabilirliğe ilişkin en iyi özellikleri bir arada sunuyor.

Yeni Cerbo GX & GX Touch 50 kurulumu hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatan yeni videoyu izleyin.

Mükemmel izleme ve kontrol

Akünün şarj durumunu, güç tüketimini, PV, jeneratör veya elektrik şebekesinden güç toplama sürecini anında görüntüleyin veya depo seviyelerini ve sıcaklık ölçümlerini kontrol edin. Kıyı gücü giriş akımı sınırını kolayca kontrol edin, jeneratörleri (otomatik olarak) başlatın/durdurun veya sistemi optimize etmek için ayarları değiştirin. Uzaktan yönetimle uyarıları takip edin, tanılayıcı kontrolleri gerçekleştirin ve sorunları çözün. Cerbo GX güçle ilgili zorlu süreçleri zahmetsiz bir deneyime dönüştürür.

Sistem performansınızı en üst seviyeye çıkarın

Cerbo GX, sistem bileşenlerinizin performansını gerçek zamanlı olarak en üst seviyeye çıkarır ve bu bileşenlerin kusursuz bir uyum halinde olmalarını sağlar. Çift Çekirdekli İşlemcisi ve ek CAN veri yolu bağlantı noktası ile artık daha da büyük sistemleri destekleyebilirsiniz. İkinci bağlantı noktası eşzamanlı olarak bağlanan 25 adede kadar VE.Can güneş enerjili şarj cihazını desteklerken yönetilen (lityum) aküleri yakından takip edin. Yeni NMEA 2000-out support, GX ürününün herhangi bir tekne ağına kolayca entegre olmasını sağlar. Dört depo ve dört sıcaklık bağlantı noktasının yanı sıra 3 VE.Direct bağlantı noktası, 3 USB bağlantı noktası, 4 dijital giriş ve 2 röle ile üst düzey kontrole sahip olacaksınız. Sistem performansını maksimum düzeye çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Görüşünüzü artırın

Yeni (isteğe bağlı) GX Touch ekranı, sisteminize ilişkin genel görünüme anında ulaşmanızı ve ilgili ayarları göz açıp kapayıncaya kadar yapmanızı sağlar. 5 veya 7 inç'lik çok ince su geçirmez tasarımı, üstten monte edilebilir yapısı ve basit kurulumu ile temiz ve düzenli bir pano oluştururken büyük oranda esnekliğe sahip olmanıza olanak tanır.

Kolay montaj ve yapılandırma

Cerbo GX, profesyonel kurulumcuların standartlarının ötesine geçecek şekilde optimize edilmiştir. Cihaz, DIN Rayına (DIN35 adapter small ile, dahil değildir) kolayca monte edilebilir ve ayrı dokunmatik ekranı artık pano üzerine cıvata ile tutturularak kusursuz kesme oluşturma (Color Control GX gibi) ihtiyacını ortadan kaldırır. Üstelik yalnızca tek kablo ile bağlanarak panodaki kablo karmaşasına son verir. Yeni Bluetooth özelliği, VictronConnect uygulamamız aracılığıyla hızlı bağlantı ve yapılandırmaya imkan tanır.

Güçle ilgili zorlukların üstesinden gelin

Cerbo GX çok sayıda ihtiyacı karşılar ve çok çeşitli uygulamalar üzerinde mükemmel kontrol sağlar. Jeneratörler de dahil olmak üzere, Denizcilik çözümlerinde veya Yedek Güç Sağlama ve Şebekeden Bağımsız Çalışma gibi çözümlerde, jeneratörünüzü otomatik olarak başlatır/durdurur veya "sessiz" saatlerin bitimine dek çalışmayı erteler. Enerji Depolama Sistemleri için yedek aküleri %100 şarjda tutar, elektrik kesintisi durumunda devreye girer ve fazla (güneş enerjisi) gücü öz tüketime yönlendirerek maliyet tasarrufu sağlar. Karayolu ve Acil Durum araçları açısından önemli sistemlerin kusursuz işlemesini sağlar. Bunlar, özelliklerinin yalnızca bir kısmıdır...


VRM’nin gücünü deneyimleyin

Uzaktan izleme sürecinin nasıl gerçekleştiğini görün, dünya genelindeki binlerce gerçek kurulumda VRM’yi deneyimleyin veya başlamak için oturum açın.

İndirmeler

Cerbo GX & GX Touch 50

The new Cerbo GX, along with the optional GX Touch 50 display, were announced and demonstrated at METS, November 2019 . Personally I'm a great fan of GX devices, the Color Control GX, Venus GX and more - all being a part of the Victron GX product range . Detailed introductory blogpost by Panbo However, my 6 years personal experience is with the Color Control GX model - so I'd be doing...
Daha fazla oku

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul