Saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- Yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

Kuruluma yönelik içgörülere sahip olmanın şebekeden bağımsız enerji çözümlerinizin bakımı ve işletimi açısından başlıca bir faktör olduğuna inanıyoruz. Şebekeden bağımsız demek çevrimdışı demek değildir. Bu nedenle GlobalLink 520'yi yarattık. Bu cihaz 4G LTE-M bağlantısını ilk beş yıl boyunca aylık ücretlendirme ya da abonelik olmaksızın VE.Direct etkin cihazlara getirecek. 

4G LTE-M ile küresel bağlantı

LTE-M, LTE Cat-M1 veya Uzun Dönemli Evrim (4G), kategori M1'in kısaltmasıdır. Bu hücresel teknoloji Nesnelerin İnternetine sahip cihazları düşük enerji kullanırken mevcut 4G kulelerine bağlamak üzere tasarlanmıştır. LTE-M bir ağ içinde bir hücreden diğerine geçişi ve gezinmeyi desteklediği için bu cihazı karavan gibi hareketli bir araçta kullanmak mümkündür. LTE-M'nin bölgenizde resmi olarak mevcut olduğundan emin olmak için kılavuzumuzdaki listeyi kontrol edin GlobalLink 520. Kapsama alanı yerel sağlayıcıların desteğiyle birlikte her hafta artmaktadır. Satın almanızla birlikte 5 yıllık bağlantı da verileceği için ayrı bir veri paketi ya da SIM kart almanız gerekmez.

Kolay sistem izleme ve kontrol

GlobalLink 520 ürününüz iki VE.Direct port ile birlikte gelir. Bu portlar sayesinde BMV Akü Monitörü ve/veya MPPT Güneş Enerjisi Şarj Kontrol Ünitesi gibi iki VE.Direct cihazını doğrudan VRM'ye bağlayabilirsiniz. Aynı zamanda darbe sayacı olarak işlev gören iki dijital giriş ve bir uzaktan kontrol edilebilir röle ile birlikte kurulumunuzu izlemek ve kontrol etmek için mükemmel bir çözümdür.

Entegre anten

GlobalLink 520 bütün dünyada çalışmak üzere tasarlanmış entegre bir antenle gelir. Ancak, daha iyi bir çekime ihtiyacınız varsa veya modülünüzü örneğin bir iş kamyonetine kurmak istiyorsanız harici bir anten takmak da mümkündür.

Victron Remote Management

Çevrimiçi Victron Remote Management (VRM - Victron Uzaktan Bağlantı Yönetimi) portalı size istediğiniz zaman istediğiniz yerden kurulumunuza erişme olanağı verir. VRM'de bağlantılı ürünlerinizin durumunu kontrol edebilir, enerjinizin detaylı geçmiş grafiklerini görüntüleyebilir, detaylı analitik raporlar çıkarabilir ve hatta bir şeylerin yanlış gitmesi ihtimaline karşı otomatik alarmlar yapılandırabilirsiniz.

VictronConnect

VictronConnect, yerleşik Bluetooth’u bulunan veya bir VE.Direct Bluetooth Smart Dongle’a bağlanan Victron ürünlerine ilişkin canlı durum bilgileri almanızı ve bu ürünleri yapılandırmanızı sağlar.

İndirmeler

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul