Bu alan tamamen güneş enerjisiyle beslenmektedir.

VRM demomuzu deneyin
Toplam elde edilen güneş enerjisi
MWh
Watt
Solar üretim

İnverterler, 12V, 24V veya 48V DC değerindeki 'serbest' veya 'otomotiv' akülerini kullanarak 230V/120V AC gerektiren ev içi donanımlara güç sağlamanıza olanak verir.

Modeller: 250VA, 375VA, 500VA, 800VA, 1200VA

Yüksek Güvenilirlik - uzun yıllar için tasarlandı

Phoenix İnverterler dayanıklıdır. İnverterler, hassas elektronik cihazlara güç sağlamak için uygun olan sofistike tam köprü ve toroidal transformatör topolojisi sunmaktadır. Aşırı yükleme, sıcaklık ve kısa devre korumalıdır.

Tam Patlama - Yüksek Pik çıkışı

Özellikle elektrikli motoru bulunan bazı elektronik cihazlar, başlatma esnasında nominal güç tüketiminden çok daha fazla olan bir kısa enerji patlaması gerektirirler. Sorun değil, Phoenix inverter sektör lideri pik-güç kapasitesine sahiptir.

Akıllı alarmlar, kapatmalar ve yeniden başlatmalar

Başlatma esnasındaki yüksek güç çekimi, hatalı alarmları ve kapatma işlemlerini tetikleyebilir. Phoenix buna izin verir ve yalnızca sürekli aşırı yükleme durumlarında kapatma işlemini gerçekleştirir. Akıllı bir şekilde, 'hatalı alarmları' bertaraf etmek için kapatma işlemlerin, bir dizi yeniden başlatma işlemi takip eder.

Eco modu ile gücü koruyun

Eco modunda güç gerekmediğinde inverter kapanır. Phoenix her birkaç saniyede bir çıkış soketini algılar ve güç tekrar gerekirse otomatik olarak yeniden açılır.

Kullanıcı tarafından yapılandırılabilir ayarlar

Phoenix inverterde durum bilgilerine, alarmlara ve kullanıcı tarafından yapılandırılabilir otomatik düşük gerilim kapatma işlemlerine erişim sağlayan bir haberleşme bağlantı noktası bulunur. Kapatma işlemlerini bir dizi akıllı yeniden başlatma denemeleri takip eder. Kullanıcı ayarlarına bilgisayardan veya kullanımı ücretsiz uygulamamız VictronConnect üzerinden erişilebilir.

VictronConnect

VictronConnect lets you get live status information and configure any Victron products which either have Bluetooth built-in, or are connected to a VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

İndirmeler

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Find a dealer