Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

Kuruluma yönelik içgörülere sahip olmanın şebekeden bağımsız enerji çözümlerinizin bakımı ve işletimi açısından başlıca bir faktör olduğuna inanıyoruz. Şebekeden bağımsız demek çevrimdışı demek değildir. Bu nedenle GlobalLink 520'yi yarattık. Bu cihaz 4G LTE-M bağlantısını ilk beş yıl boyunca aylık ücretlendirme ya da abonelik olmaksızın VE.Direct etkin cihazlara getirecek. 

4G LTE-M ile küresel bağlantı

LTE-M, LTE Cat-M1 veya Uzun Dönemli Evrim (4G), kategori M1'in kısaltmasıdır. Bu hücresel teknoloji Nesnelerin İnternetine sahip cihazları düşük enerji kullanırken mevcut 4G kulelerine bağlamak üzere tasarlanmıştır. LTE-M bir ağ içinde bir hücreden diğerine geçişi ve gezinmeyi desteklediği için bu cihazı karavan gibi hareketli bir araçta kullanmak mümkündür. LTE-M'nin bölgenizde resmi olarak mevcut olduğundan emin olmak için kılavuzumuzdaki listeyi kontrol edin GlobalLink 520. Kapsama alanı yerel sağlayıcıların desteğiyle birlikte her hafta artmaktadır. Satın almanızla birlikte 5 yıllık bağlantı da verileceği için ayrı bir veri paketi ya da SIM kart almanız gerekmez.

Kolay sistem izleme ve kontrol

GlobalLink 520, iki iletişim portuyla gelir. Bu portlar sayesinde BMV Akü Monitörü ve/veya MPPT Güneş Enerjisi Şarj Kontrol Birimi gibi iki VE.Direct cihazını doğrudan VRM'ye bağlayabilirsiniz. Uyumlu Victron Smart ürünleri BLE üzerinden bağlanabilir. Aynı zamanda darbe sayacı olarak işlev gören iki dijital giriş ve bir uzaktan kontrol edilebilir röle ile birlikte kurulumunuzu izlemek ve kontrol etmek için mükemmel bir çözümdür.

Entegre anten

GlobalLink 520 bütün dünyada çalışmak üzere tasarlanmış entegre bir antenle gelir. Ancak, daha iyi bir çekime ihtiyacınız varsa veya modülünüzü örneğin bir iş kamyonetine kurmak istiyorsanız harici bir anten takmak da mümkündür.

RuuviTag desteği

GlobalLink 520 artık RuuviTag sıcaklık sensörlerini destekliyor. Aküyle çalışan bu sensörler BLE aracılığıyla bağlanır ve VictronConnect ile kolayca kurulur. RuuviTag sensörlerinden gelen sıcaklık, nem ve hava basıncı gibi tüm veriler doğrudan VRM’de görülebilir.

Victron Remote Management

Çevrimiçi Victron Remote Management (VRM - Victron Uzaktan Bağlantı Yönetimi) portalı size istediğiniz zaman istediğiniz yerden kurulumunuza erişme olanağı verir. VRM'de bağlantılı ürünlerinizin durumunu kontrol edebilir, enerjinizin detaylı geçmiş grafiklerini görüntüleyebilir, detaylı analitik raporlar çıkarabilir ve hatta bir şeylerin yanlış gitmesi ihtimaline karşı otomatik alarmlar yapılandırabilirsiniz.

VictronConnect

VictronConnect, yerleşik Bluetooth fonksiyonu bulunan veya bir VE.Direct Bluetooth Smart güvenlik cihazına bağlanan Victron ürünlerine ilişkin gerçek zamanlı durum bilgileri almanızı ve bu ürünleri yapılandırmanızı sağlar.

İndirmeler & Destek

Yakınınızdaki Victron Energy bayilerini bulun.

Bayi bul