Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

VRM - Uzaktan İzleme

Victron Energy sistemlerinizi uzaktan izleyin, yönetin, optimize edin ve uyarılar ve alarmlar ayarlayarak olası sorunları erken tespit edin. Dünyadaki en son teknoloji Uzaktan İzleme çözümüyle nerede olursanız olun her zaman kontrol sizde.

VRM ücretsizdir ve internet bağlantısına sahip Cerbo GX veya küçük ölçekli sistemlere yönelik GlobalLink 520 gibi GX cihazlarıyla çalışır. 

İzleme

Gerçek zamanlı bilgi. Tam kontrol

Akü şarj durumunu, güç tüketimini ve güneş panellerinden, jeneratörlerden ve şebekeden alınan gücü gerçek zamanlı izleyin. Geçmiş grafikleri ve ayrıntılı analitik raporlar ile elde edilen enerjiyi ve enerji kullanımını optimize edin. Belirli sistem arızalarını önlemek için uyarılar ayarlayarak ve alarmları takip ederek olası sorunları erken tespit edin.

Yönetim

Dilediğiniz yerde kurulum. Dilediğiniz yerden yönetin

Kıyı gücü bağlantısını ve akü sıcaklıklarını kolayca kontrol edin, invertörü açın, jeneratörleri (otomatik) çalıştırın/durdurun ve hatta jeneratörün gece yarısı çalışmasını önlemek için sessiz zaman aralıkları ayarlayın. VRM ile nerede olursanız olun her ayarı değiştirebilir, alarmları takip edebilir, tanılama kontrolleri yapabilir ve sorunları çözebilirsiniz.

Optimize edin

Gerçek yaşama gerçek zamanlı olarak uyum sağlayın

Şebekeden bağımsız sistemlerin sürekli değişen gerçek yaşam durumları nedeniyle gerçek zamanlı parametrelere dayalı bilgi ve eylemler, optimum sistem performansı ve kullanımı açısından kritik önem taşır. Sistemin gerçek yaşamdaki sorunlara gerçek zamanlı tepki verebilmesi için VRM ile kolayca akıllı kurallar ayarlayabilirsiniz. Verilerden edinilen bilgilerle şebekeden bağımsız kullanıcılar, enerji kullanımlarını elde edilen enerjiyle daha dengeli olacak şekilde ayarlayabilirler; örneğin, yüksek miktarlarda tüketim yapan cihazları yalnızca güneş enerjisi verimi yeterli olduğunda kullanabilirler.

Proaktif bakım hizmetleri

Şebekeden bağımsız sistemlerde içiniz rahat olsun

Bağlı ürünlerimize güç veren teknik bilgimiz sayesinde VRM en yüksek kontrol düzeyini sunar. Çok sayıda sistem kolaylıkla uzaktan izlenebilir ve yönetilebilir. Bu sayede saha gezilerinin sıklığı azaltılabilir ve gerektiğinde daha hazırlıklı olunabilir. VRM ile çalışmak, kurulum profesyonelleri için proaktif servis ve bakım sözleşmeleri gibi yeni iş fırsatları anlamına gelir.

İndirmeler & Destek

Yakınınızdaki Victron Energy bayilerini bulun.

Bayi bul