Saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- Yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

GX Tank 140 dört adede kadar tank seviyesi sensöründen değerler alır. Bu, GX sistem izleme ürünleri yelpazemiz için bir aksesuardır ve Cerbo GX bu ürün yelpazesinin en yaygın kullanılan modelidir.

Tank seviyeleri sistemden lokal olarak (ekran görüntüsüne bakın) ve VRM Portalımız üzerinden uzaktan okunabilir.

GX Tank 140 akım göndericileri (4 - 20 mA) ve gerilim göndericileriyle (0 - 10 V) uyumludur. GX Cihazına bağlantı USB üzerinden yapılır. GX Tank da aynı şekilde çalıştırılır: ek güç kablosuna gerek yoktur.

Tank gönderici kabloları olabildiğince basit tutulur: dört girişten ikisi göndericiyi çalıştırmak için 24 V güç kaynağı sağlar. Diğer iki kanal bir harici güç kaynağına ihtiyaç duyar ve terminalde güç ile birlikte bunu kolaylaştırmak için sigortalı çıkışlar vardır.

Üst ve alt limitler ölçeğin bir kısmını, örneğin 0 ila 5 V’unu sağlayan göndericilerin kullanılması için yapılandırılabilir.

İstikrarlı bir değer sağlamak için değerler ortalama amortismandır. Amortisman 1 ile 60 saniye arasında yapılandırılabilir.

Hatalı sensörler ve kablo sorunları tespit edilir: değerler aralık dışına çıktığında bir alarm çalınır.

Denizcilik uygulamaları için GX Cihazı, MFD gibi diğer ekranlar tarafından toplanmak üzere NMEA 2000 ağı üzerinde bu tank seviyelerini iletebilir.

İndirmeler

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul