Saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- Yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

Venus GX, kurulumunuzun iletişim merkezidir. Venus, sisteminizdeki bütün bileşenlerle iletişim kurmanıza ve uyum içinde çalıştıklarından emin olmanıza olanak tanır. Ücretsiz Victron Remote Management Portalımızı (VRM) kullanarak akıllı telefonunuzdan canlı veri izleme ve ayar değiştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

KULLANIM DIŞI: Yeni kurulumlar için aynı fiyatta ama çok daha güçlü Cerbo GX tavsiye ediyoruz.

Sezgisel sistem genel bakışı - bilmeniz gereken her şey

"Oturum açtığınız" anda Venus GX sisteminizin anında genel bakışını sunar: Akü şarj durumu, mevcut güç tüketimi, PV'den güç toplama, şebekeden/jeneratörden güç provizyonu.


Victron Remote Management'ın tüm özellikleri

Victron Remote Management (VRM), CCGX veya Venus GX'inize bağlı tüm sistem bileşenlerinin çok geniş kapsamlı kontrollerine ve ayarlarına tam erişim sağlamanıza olanak tanır. Dünyanın her yerinden ve her zaman uzak kullanıcı ve kurulumcu oturumu açma olanağı tanır. Bu güçlü uygulama aynı zamanda sorunsuz tanı kontrolleri ve bilgi arşivi analizi sunar.


Otomatik Jeneratör çalıştırma/durdurma

Venus GX, jeneratörünüzü otomatik olarak çalıştırmak üzere programlanabilir; düşük voltaj, yüksek talep veya akü şarj durumu ile tetiklenebilir. Buna ek olarak "sessiz" saatler sonrasında etkinleşmek üzere de ayarlanarak gece yarısı istenmeyen rahatsızlık vermesi önlenebilir.


Uzak Konsol - her şeyi her yerden kontrol edin...

Uzak Konsol, canlı veriye ve Venus GX sisteminizin ayarlarına görsel erişim sağlar. Bu özellik sayesinde dünyanın her yerinden uzaktan erişim sağlayabilirsiniz.


Enerji Depolama Sistemleri - 24 Saat İzleme

Venus GX, Enerji Depolama Sistemlerini yönetir. Yedek aküleri %100 şarjda tutar, elektrik kesintileri sırasında devreye girer ve fazla gücü (güneş enerjisini) kullanıma geçerek tasarruf etmenizi sağlar.


Botunuzdaki veya karavanınızdaki elektrikli eşyaları uzaktan izleyin

Bir yolculuğa çıkmayı mı planlıyorsunuz? Venus GX'in uzaktan izleme özelliği botunuzun veya karavanınızın yolculuğa hazır olduğundan emin olmanızı sağlar. Venus GX, bağlı durumdaki diğer üreticilere ait ekipmanlarla iletişim kurmanıza olanak tanır. Ayrıca Venus GX ile depoları da kontrol edebilirsiniz.


VRM’nin gücünü deneyimleyin

Uzaktan izleme sürecinin nasıl gerçekleştiğini görün, dünya genelindeki binlerce gerçek kurulumda VRM’yi deneyimleyin veya başlamak için oturum açın.

İndirmeler

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul