Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

GX Touch 50 ve GX Touch 70
GX Touch 50 ve GX Touch 70
GX Touch 50 ve GX Touch 70
GX Touch 50 ve GX Touch 70
GX Touch 50 ve GX Touch 70

GX Touch 50 ve GX Touch 70 Cerbo GX ürünümüz için ekran aksesuarlarıdır. Beş inç ve yedi inçlik dokunmatik ekranlar, sisteminize ilişkin genel görünüme anında ulaşmanızı ve ayarları göz açıp kapayıncaya kadar yapmanızı sağlar. Cerbo GX’e tek bir kablo ile basitçe bağlantı, süper ince su geçirmez tasarım, üste monte edilebilir kurulum ve basit montaj süreci düzenli ve temiz bir pano oluştururken fazlasıyla esneklik sağlar. 

Yeni Cerbo GX ve GX Touch 50 kurulumu hakkındabilinmesi gereken her şeyi açıklayan yeni videoyu izleyin.

Korumalı

GX Touch Koruyucu Kapakları GX Touch ekranını su, toz ve UV ışınından korur.

Kolayca monte edilebilir

GX Touch, profesyonel kurulumcuların standartlarının ötesine geçecek şekilde optimize edilmiştir. Ekran pano üzerine cıvata bağlantısı sayesinde, kusursuz kesme oluşturma (Color Control GX gibi) ihtiyacını ortadan kaldırır. Üstelik yalnızca tek kablo ile bağlanarak panodaki kablo karmaşasına son verir. 

Ek Ürünler

GX Touch, Cerbo GX ile birlikte kullanılan bir üründür; tamamen yeni olan iletişim merkezi, nerede olursanız olun sisteminiz üzerinde her zaman tam kontrole sahip olmanızı sağlar ve performansını en üst seviyeye çıkarır. Victron Uzaktan Bağlantı Yönetimi (VRM) portalımız üzerinden kolayca bağlanın veya GX Touch, MFD olan dahili dokunmatik ekranı kullanarak doğrudan erişin veya dahili WiFi Access Point özelliğiyle  VictronConnect uygulamamız ile doğrudan erişim sağlayın. GX serisine eklenen bu son ürün, akıllı güç çözümlerini her açıdan yeniden tanımlayarak bağlanabilirliğe ilişkin en iyi özellikleri bir arada sunuyor.

VRM’nin gücünü deneyimleyin

Uzaktan izleme sürecinin nasıl gerçekleştiğini görün, dünya genelindeki binlerce gerçek kurulumda VRM’yi deneyimleyin veya başlamak için oturum açın.

İndirmeler & Destek

Cerbo GX & GX Touch 50

The new Cerbo GX, along with the optional GX Touch 50 display, were announced and demonstrated at METS, November 2019 . Personally I'm a great fan of GX devices, the Color Control GX, Venus GX and more - all being a part of the Victron GX product range . Detailed introductory blogpost by Panbo However, my 6 years personal experience is with the Color Control GX model - so I'd be doing...
Daha fazlasını okuyun

Yakınınızdaki Victron Energy bayilerini bulun.

Bayi bul