Bu alan tamamen güneş enerjisiyle beslenmektedir.

VRM demomuzu deneyin
Toplam elde edilen güneş enerjisi
MWh
Watt
Solar üretim

Color Control GX, kurulumunuzun iletişim merkezidir. Tek bakışta canlı bilgi sunar ve kendisine bağlı bütün ürünleri kontrol etmenize olanak tanır. Ücretsiz Victron Remote Management Portalımız (VRM) kullanılarak Color Control GX'e erişildiğinde dünyanın neredeyse her yerinden tam sistem kontrolü sağlanır.

Sezgisel sistem genel bakışı - bilmeniz gereken her şey

Color Control GX tek bir dokunuşla sisteminize anında genel bakış sağlar: akü şarj durumu, mevcut güç tüketimi, PV'den güç toplama, şebekeden/jeneratörden güç provizyonu.

Victron Remote Management'ın tüm özellikleri

Victron Remote Management (VRM), CCGX veya Venus GX'inize bağlı tüm sistem bileşenlerinin çok geniş kapsamlı kontrollerine ve ayarlarına tam erişim sağlamanıza olanak tanır. Dünyanın her yerinden ve her zaman uzak kullanıcı ve kurulumcu oturumu açma olanağı tanır. Bu güçlü uygulama aynı zamanda sorunsuz tanı kontrolleri ve bilgi arşivi analizi sunar.

Otomatik Jeneratör çalıştırma/durdurma

Color Control GX, jeneratörünüzü otomatik olarak çalıştırmak üzere programlanabilir; düşük voltaj, yüksek talep veya akü şarj durumu ile tetiklenebilir. Buna ek olarak "sessiz" saatler sonrasında etkinleşmek üzere de ayarlanarak gece yarısı istenmeyen rahatsızlık vermesi önlenebilir.

Uzak Konsol - her şeyi her yerden kontrol edin...

Uzak Konsol özelliği mevcuttur. CCGX kontrol panelinin ön yüzünü telefonunuzda veya diğer cihazınızda taşıyor gibi hissedersiniz.

Enerji Depolama Sistemleri - 24 Saat İzleme

Color Control GX, Enerji Depolama Sistemlerini yönetir. Yedek aküleri %100 şarjda tutar, elektrik kesintileri sırasında devreye girer ve fazla gücü (güneş enerjisini) kullanıma geçerek tasarruf etmenizi sağlar. Örnekler ve daha fazla bilgi için ESS kılavuzuna bakın.

Botunuzdaki veya karavanınızdaki elektrikli eşyaları uzaktan izleyin

Bir yolculuğa çıkmayı mı planlıyorsunuz? Color Control GX'in uzaktan izleme özelliği botunuzun veya karavanınızın yolculuğa hazır olduğundan emin olmanızı sağlar. Color Control GX, bağlı durumdaki diğer üreticilere ait ekipmanlarla iletişim kurmanıza olanak tanır.

İndirmeler

Afsanah’s guest house

Tamamını oku

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul