Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

Ekrano GX, GX ürün ailesindeki yeni nesil ürünleri temsil etmektedir. Kapsamlı bağlantı ve arayüzü yelpazesinin yanı sıra entegre 7 inçlik dokunmatik ekranı bulunan cihaz, bugüne kadar üretilen en güçlü GX cihazıdır ve konumunuz fark etmeksizin sisteminizi mükemmel şekilde kontrol etmenize ve performansını maksimum düzeye çekmenize olanak tanır. Sisteminize Victron Uzaktan Bağlantı Yönetimi (VRM) portalıüzerinden ya da bir Çok Fonksiyonlu Ekran (MFD) olan dahili dokunmatik ekranı kullanarak doğrudan erişin veya dahili WiFi Access Point özelliğiyle VictronConnect uygulamamızı kullanın.
Ekrano GX aynı zamanda Color Control  GX’i takip eden devam ürünüdür.

Mükemmel izleme ve kontrol

Akünün şarj durumunu, güç tüketimini, PV, jeneratör veya elektrik şebekesinden güç toplama sürecini anında görüntüleyin veya depo seviyelerini ve sıcaklık ölçümlerini kontrol edin. Kıyı gücü giriş akımı sınırını kolayca kontrol edin, jeneratörleri (otomatik olarak) başlatın/durdurun veya sistemi optimize etmek için ayarları değiştirin. Uzaktan yönetimle uyarıları takip edin, tanılayıcı kontrolleri gerçekleştirin ve sorunları çözün. Ekrano GX güçle ilgili zorlu süreçleri zahmetsiz bir deneyime dönüştürür.

Görüşünüzü artırın

Entegre 7 inçlik ekranı, sisteminize ilişkin genel görünüme anında ulaşmanızı ve ilgili ayarları göz açıp kapayıncaya kadar yapmanızı sağlar. Süper ince, su geçirmez tasarımı net bir pano tasarımı için pek çok esneklik sunmaktadır. Dokunmatik ekran yetkisiz kullanımı önlemek için arkada bulunan girintili tuş aracılığıyla devre dışı bırakılabilir (veya etkinleştirilebilir).

Kolay montaj ve yapılandırma

Ekrano GX sıva altı panel veya kör delik montajı için uygundur ve tüm gerekli montaj malzemelerine sahiptir. Vidalı terminal blokları her şeyin sağlam şekilde yerinde olmasını sağlar. 

Güçle ilgili zorlukların üstesinden gelin

Ekrano GX çok sayıda ihtiyacı karşılar ve çok çeşitli uygulamalar üzerinde mükemmel kontrol sağlar. Jeneratörler de dahil olmak üzere, Denizcilik çözümlerinde veya gibi çözümlerde, jeneratörünüzü otomatik olarak başlatır/durdurur veya "sessiz" saatlerin bitimine dek çalışmayı erteler. Enerji Depolama Sistemleri için yedek aküleri %100 şarjda tutar, elektrik kesintisi durumunda devreye girer ve fazla (güneş enerjisi) gücü öz tüketime yönlendirerek maliyet tasarrufu sağlar. Karayolu ve Acil Durum araçları açısından önemli sistemlerin kusursuz işlemesini sağlar. Bunlar, özelliklerinin yalnızca bir kısmıdır...

İndirmeler & Destek

Yakınınızdaki Victron Energy bayilerini bulun.

Bayi bul