Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

Sıfırdan tasarlanan Orion XS, adaptif DC-DC şarjını yeniden tanımlıyor. Bir (akıllı) alternatör ile şarj edilen çift akü sistemlerinde kullanım içindir. Bu cihaz yalnızca üst düzey performans sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sisteminizin güvenliğini de garanti eder.

Yapılandırılabilir giriş ve çıkış akımları ile kontrolü elinizde tutun ve Orion Xs’inizin 40 °C'ye kadar tam kapasitede çalışacağından emin olun. Yenilikçi alüminyum devre kartı soğutma teknolojisi, fanlara ihtiyaç duymadan şaşırtıcı bir %98 verimlilik sağlar.

Victron sisteminizin ayrılmaz bir parçası olan Orion XS tam (uzaktan) izleme ve kontrol özellikleri sunarak cihazınız ve sisteminiz üzerinde tam hakimiyet sağlar.

  • Tamamen yapılandırılabilir
  • Motor kapanma algılaması
  • Akıllı şarj algoritmaları
  • Etkili soğutma
  • VictronConnect ile çalışır
  • Uzaktan izleme seçeneği

Yapılandırılabilir şarj

Basit kontrollerle giriş ve çıkış akımını hassas bir şekilde ayarlayın. Bu, alternatörlerin aşırı yüklenmeye karşı korunmasına ve özellikle akıllı alternatörlerde servis aküsünün düzgün şekilde şarj edilmesine yardımcı olur.

Çıkış akımını artırmak için paralel bağlayın

Sınırsız sayıda Orion XS cihazı paralel bağlanabilir. Çıkış akımını sisteminizin gereksinimlerine uyacak şekilde ölçeklendirmeyi kolaylaştırır.

Smart alternatör uyumluluğu

Dahili motor kapatma algılama özelliği sayesinde Orion XS, şarj cihazının yalnızca motor çalışırken güç çekmesini garanti eder. Ayrıca Euro 5 ve Euro 6 motorlarda bulunan akıllı alternatörlerden uygun şarj akımının alınmasına yardımcı olur.

Adaptif şarj algoritması

Orion XS, özelleştirilebilir şarj algoritmaları ve 8 akü ön ayar modu içerir. Kurşun asit aküler için bu ayarlar hem yüzeysel hem de derin deşarjlar için optimum emilim süreleri sağlar.

Tam elektronik koruma

Orion XS aşırı yük, kısa devre ve aşırı sıcaklıklara karşı kapsamlı elektronik koruma ile donatılmıştır. Maksimum ürün sıcaklığına ulaşıldığında çıkış gücünü otomatik olarak azaltacaktır.

Düşük sıcaklıkta kapatma ve düşük gerilim koruması

Lityum akülerin zarar görmesini önlemek için şarj cihazı düşük sıcaklıklarda ve giriş gerilimi kullanıcı tarafından yapılandırılabilir bir kilitleme değerinin altına düştüğünde otomatik olarak kapanarak marş aküsünü derin deşarjdan korur.

Toz ve su geçirmez

Orion XS toz ve su kirliliğine dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve IP65 sınıflandırmasına sahiptir.

VictronConnect

VictronConnect, yerleşik Bluetooth fonksiyonu bulunan veya bir VE.Direct Bluetooth Smart güvenlik cihazına bağlanan Victron ürünlerine ilişkin gerçek zamanlı durum bilgileri almanızı ve bu ürünleri yapılandırmanızı sağlar.

İndirmeler & Destek

Yakınınızdaki Victron Energy bayilerini bulun.

Bayi bul