Saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- Yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

BMV-700H, 60 ile 385 Volt arasında yüksek akü voltajına sahip sistemler için özel tasarlanmış yüksek hassasiyetli bir akü monitörüdür.
Akü monitörü, akünün şarj durumunu hesaplar ve aküye giren ya da aküden çıkan akımı entegre ederek akünün tükettiği amper saatin hesabını tutar.
BMV-700; yuvarlak başlık birimine kare ön çıkıntı kaplamasına, monte etmek için halka menteşeye, 10 metre UTP RJ12 kablosuna, sigortalı güç tedarik kablosuna ve 500 A / 50 mV şanta sahiptir. Yüksek voltaj uygulamasından ötürü şant özel bir muhafazanın içindedir. 

BMV serilerinin tümü ve aksesuarları hakkında daha fazla bilgi almak için bu blogu ziyaret edin.

VictronConnect

VictronConnect, yerleşik Bluetooth’u bulunan veya bir VE.Direct Bluetooth Smart Dongle’a bağlanan Victron ürünlerine ilişkin canlı durum bilgileri almanızı ve bu ürünleri yapılandırmanızı sağlar.

İndirmeler

Victron online training

If you would like to know more about this product, we have an Online Training course available. Training includes a video, links to important reference resources, and an exam to test your knowledge. Successful completion is rewarded with a certificate. Online Training requires a free Victron Professional account.

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul