Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

Sun Inverter

Güneş İnvertörü sinüs dalgalı bir invertör ile bir PWM güneş enerjili şarj cihazını tek bir muhafazada birleştirir ve minimum ölçüde kablo sayesinde kurulumu çok kolaydır.

İnvertör 12 V ya da 24 V akımlı “serbest” ya da “otomotiv” aküleri kullanarak ev tipi ekipmanları -230 VAC gereksinimi olan- çalıştırmanızı sağlar.

Güneş enerjili şarj cihazı, akülerin güneş panellerinden toplanan enerjiyle şarj edilmesini sağlar. Şarj algoritması tamamen programlanabilir.

İnvertör ve güneş enerjili şarj cihazı parametreleri VictronConnect uygulaması kullanılarak Bluetooth ile okunabilir. Buna ek olarak, sistem izleme için bir GX cihazına bağlantı kurmak amacıyla invertörde bir VE.Direct Portu veya GlobalLink 520 bulunur.

Modeller: 12V|250VA and 24V|250VA

VictronConnect

VictronConnect, yerleşik Bluetooth fonksiyonu bulunan veya bir VE.Direct Bluetooth Smart güvenlik cihazına bağlanan Victron ürünlerine ilişkin gerçek zamanlı durum bilgileri almanızı ve bu ürünleri yapılandırmanızı sağlar.

İndirmeler & Destek

Yakınınızdaki Victron Energy bayilerini bulun.

Bayi bul