saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir.,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak değişebileceği için lütfen kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu araştırın.

Sun Inverter

Güneş İnvertörü sinüs dalgalı bir invertör ile bir PWM güneş enerjili şarj cihazını tek bir muhafazada birleştirir ve minimum ölçüde kablo sayesinde kurulumu çok kolaydır.

İnvertör 12 V ya da 24 V akımlı “serbest” ya da “otomotiv” aküleri kullanarak ev tipi ekipmanları -230 VAC gereksinimi olan- çalıştırmanızı sağlar.

Güneş enerjili şarj cihazı, akülerin güneş panellerinden toplanan enerjiyle şarj edilmesini sağlar. Şarj algoritması tamamen programlanabilir.

İnvertör ve güneş enerjili şarj cihazı parametreleri VictronConnect uygulaması kullanılarak Bluetooth ile okunabilir. Buna ek olarak, sistem izleme için bir GX cihazına bağlantı kurmak amacıyla invertörde bir VE.Direct Portu veya GlobalLink 520 bulunur.

Modeller: 12V|250VA and 24V|250VA

VictronConnect

VictronConnect, yerleşik Bluetooth fonksiyonu bulunan veya bir VE.Direct Bluetooth Smart güvenlik cihazına bağlanan Victron ürünlerine ilişkin gerçek zamanlı durum bilgileri almanızı ve bu ürünleri yapılandırmanızı sağlar.

İndirmeler

Yakınınızdaki Victron Energy bayilerini bulun.

Bayi bul