Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

Venus GX, kurulumunuzun iletişim merkezidir. Venus, sisteminizdeki bütün bileşenlerle iletişim kurmanıza ve uyum içinde çalıştıklarından emin olmanıza olanak tanır. Ücretsiz Victron Remote Management Portalımızı (VRM) kullanarak akıllı telefonunuzdan canlı veri izleme ve ayar değiştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

KULLANIM DIŞI: Yeni kurulumlar için aynı fiyatta ama çok daha güçlü Cerbo GX tavsiye ediyoruz.

Sezgisel sistem genel bakışı - bilmeniz gereken her şey

"Oturum açtığınız" anda Venus GX sisteminizin anında genel bakışını sunar: Akü şarj durumu, mevcut güç tüketimi, PV'den güç toplama, şebekeden/jeneratörden güç provizyonu.


Victron Remote Management'ın tüm özellikleri

Victron Remote Management (VRM), CCGX veya Venus GX'inize bağlı tüm sistem bileşenlerinin çok geniş kapsamlı kontrollerine ve ayarlarına tam erişim sağlamanıza olanak tanır. Dünyanın her yerinden ve her zaman uzak kullanıcı ve kurulumcu oturumu açma olanağı tanır. Bu güçlü uygulama aynı zamanda sorunsuz tanı kontrolleri ve bilgi arşivi analizi sunar.


Otomatik Jeneratör çalıştırma/durdurma

Venus GX, jeneratörünüzü otomatik olarak çalıştırmak üzere programlanabilir; düşük voltaj, yüksek talep veya akü şarj durumu ile tetiklenebilir. Buna ek olarak "sessiz" saatler sonrasında etkinleşmek üzere de ayarlanarak gece yarısı istenmeyen rahatsızlık vermesi önlenebilir.


Uzak Konsol - her şeyi her yerden kontrol edin...

Uzak Konsol, canlı veriye ve Venus GX sisteminizin ayarlarına görsel erişim sağlar. Bu özellik sayesinde dünyanın her yerinden uzaktan erişim sağlayabilirsiniz.


Enerji Depolama Sistemleri - 24 Saat İzleme

Venus GX, Enerji Depolama Sistemlerini yönetir. Yedek aküleri %100 şarjda tutar, elektrik kesintileri sırasında devreye girer ve fazla gücü (güneş enerjisini) kullanıma geçerek tasarruf etmenizi sağlar.


Botunuzdaki veya karavanınızdaki elektrikli eşyaları uzaktan izleyin

Bir yolculuğa çıkmayı mı planlıyorsunuz? Venus GX'in uzaktan izleme özelliği botunuzun veya karavanınızın yolculuğa hazır olduğundan emin olmanızı sağlar. Venus GX, bağlı durumdaki diğer üreticilere ait ekipmanlarla iletişim kurmanıza olanak tanır. Ayrıca Venus GX ile depoları da kontrol edebilirsiniz.


VRM’nin gücünü deneyimleyin

Uzaktan izleme sürecinin nasıl gerçekleştiğini görün, dünya genelindeki binlerce gerçek kurulumda VRM’yi deneyimleyin veya başlamak için oturum açın.

İndirmeler & Destek

  • Venus GX
  • 3D
    Acrobat Reader ile açabilmeniz için öncelikle bu dosyayı bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. Acrobat Reader'ı indirin.
    Acrobat Reader'da açıldığında 3 boyutlu çizim gösterilir ve 3 boyutlu dosyaları görüntüleme izni Acrobat Reader'da ayarlandığında gösterilir.
    Venus GX (3D)
  • Venus GX (stp)

Venus OS v3.20 - Orion XS, new Marine MFD app and more

We've just released a new version of Venus OS, the software on our GX monitoring product range such as the Cerbo GX , and the recently launched Ekrano GX . Let's get into the highlights of the v3.20 release: Completely renewed Marine MFD App We have completely revamped the Victron App that works on all popular chart plotters and MFDs. A great deal of work has gone into bringing the...
Daha fazlasını okuyun

Yakınınızdaki Victron Energy bayilerini bulun.

Bayi bul