Saha testi

PV Modules

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Realtime data
-- -- Yerel saat
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Total solar yield: --

Split-cell

2500Wp --
Total solar yield: --

Poly

2500Wp --
Total solar yield: --

PERC

2500Wp --
Total solar yield: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

VE.Direct TX dijital çıkış kablosu
VE.Direct TX dijital çıkış kablosu, BlueSolar ve SmartSolar MPPT şarj cihazlarıyla birlikte kullanılabilir. Aşağıdaki uygulamaları destekler:

Aydınlatma Uygulamaları

Kablo, güneş enerjisi sistemlerindeki aydınlatma uygulamaları için tasarlanmıştır. İhtiyaç duyulduğunda ışığı kısma olanağı sayesinde enerji tüketimi önemli ölçüde azaltılabilir. Daha düşük güç tüketimi, genel sistem maliyetini azaltır. Ayrıca güneş ışınları zayıf ve akü kısmen doluyken dahi aydınlatma süresi uzar. Kablo, bir MPPT şarj cihazının VE.Direct konektörünün TX çıkışıyla LED sürücüsünün PWM reosta girişini birbirine bağlar.

Sanal yük çıkışı

Kablo, yük çıkışı olmayan büyük MPPT şarj cihazlarına (MPPT 100/30 ve daha büyük) yük çıkışı işlevselliği eklemek üzere tasarlanmıştır. Kablo, bir yükü açmak veya kapatmak için MPPT şarj cihazının VE.Direct konektörünün TX çıkışını akü koruyucuya veya katı hal röleye bağlar.

İndirmeler

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul