Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

Victron ürününüzü yapılandırmak, izlemek, güncellemek ve teşhis etmek için VictronConnect Uygulamasını kullanın. Android, iOS, Windows ve macOS X için mevcuttur.

Bluetooth, USB ve WiFi/LAN/İnternet aracılığıyla Victron ürünlerine bağlanabilir.


İzle

Gerçek zamanlı içgörü, tam kontrol

Bluetooth, USB veya GX Cihazınız ile yerel bölgenizdeki ağ aracılığıyla istediğiniz Victron ürününün gerçek zamanlı ve geçmiş verilerini elde edin. VictronConnect, iOS ve Android telefonlarınızın yanı sıra dizüstü bilgisayarınızdaki Windows ve Mac işletim sistemlerinde sezgisel ve temiz arayüzüyle çalışır.

Çalıştır

Cihazlarınızı kolaylıkla kontrol edin

Cihazınızı hem izleyebilir hem de çalıştırabilirsiniz. VictronConnect uygulaması ile kıyı elektrik girişi akım sınırını kolayca kontrol edin veya invertörünüzü açın. VE.BUS Smart güvenlik cihazımız ile beraber, bu, tam bir karavan veya Marine Victron sistemi için ideal giriş düzeyi kullanıcı arayüzüdür.

Yapılandır

Yapılandır

VictronConnect, kurulumcuların elektrik tertibatını yaptıktan sonra sistemi hızla ve etkili bir şekilde yapılandırması için mükemmel bir araçtır.

Aygıt yazılımı güncellemeleri

Güvenli ve kolay aygıt yazılımı güncellemesi

VictronConnect ile Victron ürünlerinin aygıt yazılımı güncellemesini gerçekleştirmek güvenli, hızlı ve kolaydır. İnternet bağlantısına ihtiyaç yoktur ve bir dosyanın seçilmesi ya da indirilmesi gerekmez. Ürünü bağlamanız yeterlidir.

VictronConnect

VictronConnect, yerleşik Bluetooth fonksiyonu bulunan veya bir VE.Direct Bluetooth Smart güvenlik cihazına bağlanan Victron ürünlerine ilişkin gerçek zamanlı durum bilgileri almanızı ve bu ürünleri yapılandırmanızı sağlar.

İndirmeler & Destek

Yakınınızdaki Victron Energy bayilerini bulun.

Bayi bul