Saha testi

PV Modules

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Realtime data
-- -- Yerel saat
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Total solar yield: --

Split-cell

2500Wp --
Total solar yield: --

Poly

2500Wp --
Total solar yield: --

PERC

2500Wp --
Total solar yield: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

VE.Direct LoRaWAN modülü
VE.Direct’ten LoRaWAN’a geçiş sağlayan modülü kullanarak BMV, MPPT veya Phoenix İnverterinizi Victron Uzaktan Yönetim portalına bağlayabilirsiniz. Nerede olursanız olun masa üstü bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan pil veya güneş enerjisi durumuna ilişkin bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

VRM Çevrim İçi Portal

Bağlı ürünlerinizin durumunu ücretsiz uzaktan izleme sitemiz olan VRM Çevrim İçi Portalından kontrol edebilirsiniz. VRM Çevrim İçi Portalını görmek için vrm.victronenergy.com adresini ziyaret edebilir ve ‘Demo uygulamamızı deneyin’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu portal ücretsizdir.

Uzun Menzilli Geniş Alan Ağı

LoRaWAN 868Mhz frekansında çalışan bir kablosuz ağdır. Uzun menzile sahip olup az miktarda enerji tüketir. VE.Direct LoRaWAN modülü bu ağı kullanarak saatte bir veri güncellemeleri gönderebilir. Bu ağı kullanmak için kaydolmanıza gerek yoktur. Bölgeniz kapsama alanında değilse kendi ağ kapınızı eklemeniz de mümkündür.

İndirmeler

Free internet connection using LoRaWAN to VRM

It's a little unfair of me to grab your attention with the 'free internet' connection and the new VE.Direct LoRaWAN module to the VRM , but it's true - no data charge. However as with everything there's always two sides to the coin - benefits to connecting products this way and some limitations. Regardless this new product might just be what you need to connect Victron products to monitor data...
Daha fazla oku

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul