Bu alan tamamen güneş enerjisiyle beslenmektedir.

VRM demomuzu deneyin
Toplam elde edilen güneş enerjisi
MWh
Watt
Solar üretim
MultiPlus-II

MultiPlus-II

Yeni 48V'luk invertör/şarj cihazı ürünümüz

MultiPlus-II, MultiPlus ve MultiGrid ürünlerinin sağladığı işlevleri bir arada sunar. MultiPlus ile sunulan tüm özelliklere sahiptir ve buna ek olarak PowerControl ve PowerAssist işlevini 100A'e kadar çıkaran bir harici akım transformatörü vardır. Aynı zamanda yerleşik adalama önleyici teknolojisine sahip MultiGrid ürününe ait tüm işlevleri sunar ve onay alınan ülkelerin sayısı gittikçe artmaktadır.

Not: Bu ürün kısa bir süreliğine MultiGrid-II olarak adlandırılmıştır.

Modeller: 3000VA

PowerAssist

MultiPlus-II, jeneratör veya sahil güç bağlantısı gibi sınırlı bir AC kaynağın aşırı yüklenmesini önler. Önce, aksi halde aşırı yüklemeye neden olabilecek durumlarda akünün şarjı otomatik olarak düşer. İkinci seviye, aküden alınan güçle bir jeneratörün veya sahil tarafındaki beslemenin çıkışını artırır.

ESS: Enerji Depolama Sistemleri

MultiPlus-II, bir Victron ESS sisteminin kilit bileşenidir ve MPPT Solar Şarj Cihazları veya Şebeke Bağlantılı PV İnvertörler gibi ünitelerle birleştirilme esnekliği sunar. Örnekler ve daha fazla bilgi için ESS Tasarım ve kurulum kılavuzuna bakın.

Kesintisiz AC gücü (UPS fonksiyonu)

Bir şebeke arızası veya sahil ya da jeneratör gücü kesintisi durumunda, Multi’nin içindeki invertör otomatik olarak devreye girer ve beslemeyi bağlı yüklere taşır. Bu işlem öylesine hızlı bir şekilde (20 milisaniyeden az) yapılır ki, bilgisayarlarınız ve diğer elektronik ekipmanlarınız kesintiye uğramadan çalışmayı sürdürür.

Uzaktan İzleme ve Kontrol

Ücretsiz VRM uygulamasını ve VRM portal web sitesini kullanarak Multi cihazınızı ve sistemi veya sistemleri yerel olarak (LAN) veya internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerinden izleyin ve kontrol edin. Çoklu işletim sistemleri için erişim telefondan, tabletten, dizüstü bilgisayardan veya bilgisayardan sağlanabilir. Gerekli Color Control GX veya Venus GX arayüzü vasıtasıyla Multi cihazınızı ayarlamaktan bir yedek jeneratörü otomatik çalıştırmaya ve daha fazlasına, kontrol seviyesinin bir sınırı yoktur...

Nereden satın alınır

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun. Satıcı bulucu