Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

VE.Direct LoRaWAN modülü
VE.Direct’ten LoRaWAN’a geçiş sağlayan modülü kullanarak BMV, MPPT veya Phoenix İnverterinizi Victron Uzaktan Yönetim portalına bağlayabilirsiniz. Nerede olursanız olun masa üstü bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan pil veya güneş enerjisi durumuna ilişkin bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

VRM Çevrim İçi Portal

Bağlı ürünlerinizin durumunu ücretsiz uzaktan izleme sitemiz olan VRM Çevrim İçi Portalından kontrol edebilirsiniz. VRM Çevrim İçi Portalını görmek için vrm.victronenergy.com adresini ziyaret edebilir ve ‘Demo uygulamamızı deneyin’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu portal ücretsizdir.

Uzun Menzilli Geniş Alan Ağı

LoRaWAN 868Mhz frekansında çalışan bir kablosuz ağdır. Uzun menzile sahip olup az miktarda enerji tüketir. VE.Direct LoRaWAN modülü bu ağı kullanarak saatte bir veri güncellemeleri gönderebilir. Bu ağı kullanmak için kaydolmanıza gerek yoktur. Bölgeniz kapsama alanında değilse kendi ağ kapınızı eklemeniz de mümkündür.

İndirmeler & Destek

Free internet connection using LoRaWAN to VRM

It's a little unfair of me to grab your attention with the 'free internet' connection and the new VE.Direct LoRaWAN module to the VRM , but it's true - no data charge. However as with everything there's always two sides to the coin - benefits to connecting products this way and some limitations. Regardless this new product might just be what you need to connect Victron products to monitor data...
Daha fazlasını okuyun

Yakınınızdaki Victron Energy bayilerini bulun.

Bayi bul