Bu alan tamamen güneş enerjisiyle beslenmektedir.

VRM demomuzu deneyin
Toplam elde edilen güneş enerjisi
MWh
Watt
Solar üretim

Centaur Şarj Cihazı

12 / 24 Volt

Şarj Cihazları

Victron Energy'nin yeni Centaur akü şarj cihazları serisi, dünya çapında geçerli ürünler olarak tasarlanmıştır. Evrensel uyumluluk ve giriş/çıkış teknik özellikleri, tanınmış Hollandalı üreticinin yeni serisinin en önemli özellikleridir. Hem Avrupa'nın CE, hem de ABD'nin UL standartlarına uyacak şekilde tasarlanmış olan Centaur modeli serisi, 90-265VAC 50/60Hz girişini kapsayan bir otomatik aralık ayarlama girişi özelliğine sahiptir ve bu da, dünyanın her yerinde kullanılabileceği anlamına gelir.

En önemlisi ve evrensel giriş sunduğunu iddia eden ürünlerden en büyük farkı ise, Centaur serisinin belirtilen tüm aralık dahilinde tam çıkış gücünü korumasıdır. Centaur modeli ayrıca 90-400VDC girişinde de çalışarak, Dizel Elektrik sisteminde mükemmel bir Şarj DC-DC Dönüştürücüsü görevini görür. Sahip olduğu diğer özellikler arasında, akünün her zaman tam dolu olmasını sağlayan tam otomatik üç aşamalı şarj özelliği ve sık karşılaşılan tesisatlara uyması için çok akülü yapılandırmalara yönelik yalıtılmış üç şarj çıkışı olması gelir.

Seri, 16A ile 100A arasındaki 12V ve 24V modellerini kapsar. Aynı ürünün, hedeflenen pazara veya teknenin nereye götürüleceğine bakmaksızın tüm tekneler için uygun olduğu gerçeği, aynı ölçüde hem tekne üreticisi, hem de tekne sahibi için büyük bir avantajdır. Rekabetçi pazardaki fiyat duyarlılığı düşünüldüğünde, tüm pazarlar için tek bir model serisi demek, çok daha rekabetçi maliyetler anlamına da gelir. Dünyanın neresinde kullanılırsa kullanılsın, bu seri, Victron Energy markasının kalite anlayışını tehlikeye sokmaksızın kapsamlı, rekabetçi ve uyumlu sonuç verir.

Açıklamanın tamamını oku Bilgileri gizle