Saha testi: PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek verilere dayalı karşılaştırma.

Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
S
Toplam güneş enerjisi verimi: --
E
Toplam güneş enerjisi verimi: --
W
Romanya
--
--
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım

* Bu bir saha testidir ve sonuçlar bu konumda bu kuruluma özeldir. Çevresel etkilere göre sonuçlar farklı olabileceği için lütfen kendi durumunuza en uygun çözüm için araştırma yapın.

Sonuçların sıfırlandığı 27/03/2023 itibarıyla toplam güneş enerjisi üretimi:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
PERC: 9471 kWh
PERC-doğu: 1970 kWh
PERC-batı: 1730 kWh

Smart BMS 12/200, Victron Lityum-Demir-Fosfat (LiFePO4) Akıllı Aküler için hepsi bir arada bir Akü Yönetim sistemidir. Araçlar ve teknelerdeki gibi 12 V alternatöre sahip 12 V sistemler için özel olarak tasarlanmıştır.

Sağlam ve kompakt bir çözüm içinde bir Akım Sınırlayıcıyı, Akü Birleştiriciyi ve Akü Koruyucuyu bir araya getirir ve her boyuttan 12 V alternatörü (ve marş aküsünü), yükleri ve şarj cihazlarını Smart Lithium akülere güvenle bağlamanızı sağlar.

Smart BMS 12/200 akü içindeki her bir akü hücresini (veya akü şarj ünitesini) izler ve korur ve düşük akü hücre gerilimi, yüksek akü hücre gerilimi veya aşırı sıcaklık durumunda alternatör, şarj kaynakları ve DC yüklerinin bağlantısını keser.

Bu işe özel alternatör bağlantısı, akım sınırlaması ve alternatörden aküye tek yönlü bir trafik sağlar, böylece her boyuttan alternatör (ve marş aküsü) Smart Lithium aküsüne (veya akü grubuna) güvenle bağlanabilir ve marş aküsü aşırı deşarjdan korunur.

BMS, izleme ve yapılandırma için Bluetooth, BMS’yi (ve sistemi) uzaktan anahtar ile kapatmak için uzaktan açma kapama konektörü ve akülerin sistemle bağlantısını kesmeden önce bir uyarı sinyali vermek için ön alarm kontağı ile donatılmıştır.

İndirmeler & Destek

Yakınınızdaki Victron Energy bayilerini bulun.

Bayi bul