Bu alan tamamen güneş enerjisiyle beslenmektedir.

VRM demomuzu deneyin
Toplam elde edilen güneş enerjisi
MWh
Watt
Solar üretim

Maxi GX GX Ürün ailesinin bir üyesidir. GX cihazı sistemin kalbinde yer almakla birlikte kurulumunuzun iletişim merkezi olarak izleme ve işletim hizmetleri sağlar. 

Diğer GX cihazlarıyla kıyaslandığında, Maxi GX en fazla CPU gücüne ve en çok VE.Direct portuna sahip cihazdır: 25. Bu GX cihazı çok sayıda VE.Direct MPPT Güneş Enerjili Şarj Cihazlarına sahip büyük sistemler için kullanıma yöneliktir.

Victron Remote Management'ın tüm özellikleri

Victron Remote Management (VRM), Maxi GX'inize bağlı tüm sistem bileşenlerinin çok geniş kapsamlı kontrollerine ve ayarlarına tam erişim sağlar. Dünyanın her yerinden ve her zaman uzak kullanıcı ve kurulumcu oturumu açılmasına imkan verir. Bu güçlü uygulama ile aynı zamanda sorunsuz tanı kontrolleri ve bilgi arşivi analizi yapabilirsiniz.

Otomatik Jeneratör çalıştırma/durdurma

Maxi GX, jeneratörünüzü otomatik olarak çalıştırmak üzere programlanabilir; düşük voltaj, yüksek talep veya akü şarj durumu ile tetiklenebilir. Buna ek olarak "sessiz" saatler sonrasında etkinleşmek üzere de ayarlanarak gece yarısı istenmeyen rahatsızlık vermesi önlenebilir.

Uzak Konsol - her şeyi her yerden kontrol edin...

Uzak konsol özelliği, internet ve VRM portalı üzerinden tüm ayarlara uzaktan tam erişim imkanı sağlar.  

İndirmeler

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul