Saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- Yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

Navico, B&G, Simrad ve Lowrance MFD’lerinin ardındaki genel markadır. Denizcilik MFD-GX entegrasyonu sayesinde Cerbo GX veya GX özellikli MultiPlus-II GX gibi bir güç sisteminizin kalbine kolayca Çok Fonksiyonlu Ekran bağlayabilirsiniz. Bağlandıktan sonra teknenizin güç sistemini doğrudan Glass Bridge üzerinden kolayca izleyip kontrol edebilirsiniz. Denizcilik güç çözümlerimizle başka neler yapabileceğinizi görün.

Gerçek zamanlı içgörü, tam kontrol

Göz açıp kapayıncaya dek AC/DC yüklerini, kıyı gücünü ve jeneratör durumunu izleyin veya aküleri kontrol edin. Kıyı gücü giriş akımı limitini kolayca kontrol edin veya invertörünüzü açıp kapayın ya da teknenizi rıhtımda bırakacağınız zaman sadece şarj cihazı moduna ayarlayın. Bütün sistem üzerinde tam kontrol elde etmek için Victron Uzak Konsolu açın. Tamamını sezgisel ve net arayüz üzerinden yapın.

Birden fazla akü hakkında ayrıntılı içgörüler

Şarj cihazlarımız teknedeki akülerinize iyi bakar. MFD ile tamamı hakkında detaylı içgörüler elde edebilirsiniz: birden fazla akünün şarj durumunu, servis akülerinizin yüzdesini, motor çalıştırmak için kullanılan ikincil akülerin gerilimini, pruva pervanelerini, vinçleri, jeneratörleri vb. kontrol ederek beklemediğiniz bir anda enerjisiz kalmayın.

Navico MFD’leri ile kolay entegrasyon

Victron Energy artık Navico'nun Simrad, B&G ve Lowrance gibi en iyi Çok Fonksiyonlu Ekranlarında (MFD’ler). Üstelik hepsinin kurulumu çok kolay. MFD ile Victron Energy çözümünün kalbi (herhangi bir GX cihazı) arasında bir ağ kablosu bağlayın. İşlem tamam! Victron Energy’nin teknenizde sağladığı kontrol kolaylığından faydalanmak için Victron simgesine dokunmanız yeterli. Yapılandırma ya da abonelik olmaksızın takıp çalıştırın.

Victron Energy ile her zaman mükemmel kontrol

Victron Energy GX cihazıyla nerede olursanız olun teknenizin güç sistemi üzerinde her zaman mükemmel kontrol elde edin. Kritik güç kaynaklarınızın nasıl çalıştığını anlık olarak görmek için VictronConnect ya da Victron Uzaktan İzleme (VRM) kullanmanız yeterli. Sistemi optimize etmek için ayarları değiştirin. Kendi başınıza uzaktan alarmları takip edin ve sorunları çözün ya da bu işi size yardım etmeye her zaman hazır olan Victron Yetkili Profesyoneline bırakın. İşlerinizin aksamaması için her şeyi yaparız. Siz de en iyi bildiğiniz işlere odaklanırsınız.

İndirmeler

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul