Bu alan tamamen güneş enerjisiyle beslenmektedir.

VRM demomuzu deneyin
Toplam elde edilen güneş enerjisi
MWh
Watt
Solar üretim

Pay-As-You-Go

Güneş enerjili ev sistemleri ve mini şebekeler

Sizlere çeşitli PAYG çözümleri sunuyoruz

Victron Energy, PAYG (Kullandıkça Öde) güneş enerjili ev sistemleri ve mini şebekeler için birçok yararlı ürün sunarak düşük gelirli müşterilerin yüksek kaliteli sistemlerden faydalanabilmesini mümkün kılıyor.
Daha fazla oku

PAYG pazarına ilişkin olarak aşağıdaki üç örnek verilebilir:

100Wp to 1kWp / DC only

Victron Energy 100 Wp güneş enerjili ev sistemi lambalara, cep telefonlarına ve hatta bir televizyona yetecek enerjiyi üretir. Sistem aşırı yüke karşı kendiliğinden korumalıdır ve tamamen boşalma önlenir. BatteryLife algoritması yeniden şarj edilen akünün tamamen şarj olmasını sağlayarak akünün ömrünü uzatır.

200Wp to 5kWp / DC/AC

1 kWp güneş enerjili ev sistemi; birden fazla lambaya, radyolara, cep telefonlarına, televizyonlara, buzdolaplarına ve daha birçok çeşitli ev eşyasına ve elektrikli alete elektrik enerjisi sağlar. Sistem aynı zamanda girişimci müşterilerin küçük çaplı işletmelerine yetecek enerjiyi üretir. Sistem, Bluetooth güvenlik cihazı ile izlenebilir.

10kWp to 60 kWp / Mini-grid

With a mini-grid a complete community can be provided with electricity. Remotely the mini-grid can be monitored and controlled. The system can use MPPT charge regulators or grid inverters. When grid inverters are used, the solar panels can be installed at different locations in the grid.

Blogposts

Collaboration to deliver PAYG solar solutions to the Congo

Victron Energy offers many beneficial products for pay-as-you-go (PAYG), enabling customers to take advantage of high quality systems at an affordable cost. Collaborations are being forged with various partners to offer turnkey solutions in this domain..

Victron Energy Pay As You Go solar power

Electricity in Benin is a fickle thing. Many areas, particularly in rural environments, are not covered by the national grid. The costs for solar energy have been falling for decades, but for many in Benin it remains a major investment. The key to surpassing this difficulty lies in that orange box in the picture.Designed by French start-up MyJouleBox,this mini-computer allows the creation of a “pay-as-you-go” system, consisting of spreading the payment over three years...

Pay-As-You-Go

By using a unique financing approach, called Pay-As-You-Go financing, low-income customers are able to make use of good quality installations, maintenance and high quality solar energy systems.

This is a clean alternative to expensive environmentally damaging, and unhealthy fossil fuels. The PAYG concept also improves energy service, creates rural employment and raises the productivity in the energy sector.

Victron Energy, dayanıklı, enerji tasarruflu güneş enerjisi sistemleriyle, PAYG ev güneş sistemleri ve mini şebekeler için çok faydalı ürünler sunuyor. Victron ürünlerinin, ürün performansı hakkında gerçek zamanlı ve çevrimdışı veri gönderebilmesi çoğu müşteri sorununu uzaktan teşhis etmesini ve çözmesini sağlıyor ve bu imkan, uzak bölgelerde yaşayan müşteriler için çok önemli.

Sistemler ayrıca BatteryLife gibi akü ömrünü uzatan korumalar ve algoritmalara sahip. Farklı konutların ve köylerin çeşitli enerji ihtiyaçlarını sağlamak üzere, sistemler 100kWp ile 200 kWp arasında değişen boyutlarda geliyor.

İletişim