Bu alan tamamen güneş enerjisiyle beslenmektedir.

VRM demomuzu deneyin
Toplam elde edilen güneş enerjisi
MWh
Watt
Solar üretim
MultiGrid, enerji depolama ve öz tüketimden yararlanarak şebeke dengesizliği riskini ve enerji maliyetlerini azalır. MultiGrid, MultiPlus'ın VDE-AR-N 4105 ve AU 4777.2:2015 onaylı, CEC listesinde yer alan sürümüdür. Yerleşik Adalama Önleyici (Anti-Islanding) teknolojisi ile bu cihaz Almanya ve Avusturya gibi ülkeler için uygundur. Birleşik Krallık'ta gerekli olan G83/2 ve G59-3-1 standartlarına uygun olduğu için bu ülkede MultiPlus kullanılmaktadır.
Modeller: 3000VA

ESS: Enerji Depolama Sistemleri

MultiGrid, bir Victron ESS sisteminin kilit bileşenidir ve MPPT Solar Şarj Cihazları ve Şebeke Bağlantılı PV İnvertörler gibi ünitelerle birleştirilme esnekliği sunar. Örnekler ve daha fazla bilgi için ESS kılavuzuna bakın.

Uzaktan İzleme ve Kontrol

Ücretsiz VRM uygulamasını ve VRM portal web sitesini kullanarak, MultiGrid cihazınızı ve sistemi veya sistemleri yerel olarak (LAN) veya internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerinden izleyin ve kontrol edin. Çoklu işletim sistemleri için erişim telefondan, tabletten, dizüstü bilgisayardan veya bilgisayardan sağlanabilir. Gerekli Color Control GX veya Venus GX arayüzü vasıtasıyla, MultiGrid cihazınızı ayarlamaktan bir yedek jeneratörü otomatik çalıştırmaya ve daha fazlasına, kontrol seviyesinin bir sınırı yoktur...

Kesintisiz AC gücü (UPS fonksiyonu)

Bir şebeke arızası veya sahil veya jeneratör gücü kesintisi durumunda, Multi’nin içindeki invertör otomatik olarak devreye girer ve beslemeyi bağlı yüklere taşır. Bu işlem öylesine hızlı bir şekilde (20 milisaniyeden az) yapılır ki, bilgisayarlarınız ve diğer elektronik ekipmanlarınız kesintiye uğramadan çalışmayı sürdürür.

Paralel çalışma kapasitesi sayesinde neredeyse sınırsız güç

6 üniteye kadar Multi, daha yüksek güç çıkışı sağlayacak şekilde paralel olarak çalışabilir. Üç fazlı veya ayrılmış fazlı çalışma da mümkündür. Hangi modellerin paralel, üç fazlı ve ayrılmış fazlı kapasiteleri olduğunu görmek için lütfen veri sayfamızı kontrol edin.

İndirmeler

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul