Bu alan tamamen güneş enerjisiyle beslenmektedir.

VRM demomuzu deneyin
Toplam elde edilen güneş enerjisi
MWh
Watt
Solar verim

Blue Power IP67 / IP65 Şarj Cihazı

12 / 24 Volt

Şarj Cihazları

Blue Power IP 67 Şarj Cihazı tamamen kapsül içine alınmıştır: su geçirmez, darbelere dayanıklı ve tutuşmaya karşı korumalıdır.  

Su, yağ veya kir, Blue Power IP67 şarj cihazına hasar vermez. Kaplama, dökme alüminyumdan imal edilmiştir ve elektronik parçalar reçineyle kalıplanmıştır.

 

Şarj durumundayken çalışma engelleme  

(1+Si) eki ile adlandırılan modeller, giriş 180 - 265 VAC olduğu sürece çalıştırılan ikinci bir akım sınırlı çıkış ile donatılmıştır. Bu çıkış, şarj cihazıyla bağlantı kesilmemiş haldeyken bir aracın çalıştırılmasını engellemek için kullanılabilir (şarj durumundayken çalışma engelleme özelliği). 

 

Bugüne kadarki en yüksek verimlilik!

Yeni bir endüstri standardı belirleniyor: %92'ye varan verimlilikleriyle, bu şarj cihazları 3-4 kata kadar daha az ısı tüketirler. Akü tamamen şarj olunca güç tüketimi, endüstri standardından 5-10 kat daha iyi bir değer olan bir Watt'ın altına kadar düşer.

 

Blue Power IP65 Şarj Cihazı tamamen kapsül içine alınmıştır: su geçirmez, darbelere dayanıklı ve tutuşmaya karşı korumalıdır. Su, yağ veya kir, Blue Power şarj cihazına hasara vermez. Kaplama, dökme alüminyumdan imal edilmiştir ve elektronik parçalar reçineyle kalıplanmıştır.

Açıklamanın tamamını oku Bilgileri gizle

Daha fazla bilgi