Saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- Yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

Smart BMS 12/200, Victron Lityum-Demir-Fosfat (LiFePO4) Akıllı Aküler için hepsi bir arada bir Akü Yönetim sistemidir. Araçlar ve teknelerdeki gibi 12 V alternatöre sahip 12 V sistemler için özel olarak tasarlanmıştır.

Sağlam ve kompakt bir çözüm içinde bir Akım Sınırlayıcıyı, Akü Birleştiriciyi ve Akü Koruyucuyu bir araya getirir ve her boyuttan 12 V alternatörü (ve marş aküsünü), yükleri ve şarj cihazlarını Smart Lithium akülere güvenle bağlamanızı sağlar.

Smart BMS 12/200 akü içindeki her bir akü hücresini (veya akü şarj ünitesini) izler ve korur ve düşük akü hücre gerilimi, yüksek akü hücre gerilimi veya aşırı sıcaklık durumunda alternatör, şarj kaynakları ve DC yüklerinin bağlantısını keser.

Bu işe özel alternatör bağlantısı, akım sınırlaması ve alternatörden aküye tek yönlü bir trafik sağlar, böylece her boyuttan alternatör (ve marş aküsü) Smart Lithium aküsüne (veya akü grubuna) güvenle bağlanabilir ve marş aküsü aşırı deşarjdan korunur.

BMS, izleme ve yapılandırma için Bluetooth, BMS’yi (ve sistemi) uzaktan anahtar ile kapatmak için uzaktan açma kapama konektörü ve akülerin sistemle bağlantısını kesmeden önce bir uyarı sinyali vermek için ön alarm kontağı ile donatılmıştır.

İndirmeler

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul