Saha testi

PV Modülleri

Tekli, Çoklu, PERC ve İkili PV Modüller arasında gerçek dünya karşılaştırması.

Gerçek zamanlı veriler
-- -- Yerel saat
Kurulum tarihi: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Işınım
Romanya
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Split-cell

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

Poly

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

PERC

2500Wp --
Toplam güneş enerjisi verimi: --

* Bu birsaha testidir ve sonuçlar bu konudaki kuruluma özeldir,Sonuçlar çevresel etkilere dayalı olarak farklı olabileceği için kendi durumunuz açısından en iyi çözümün ne olduğunu lütfen araştırın.

CAN-bus Temp. Sensor

CAN-bus Sıc. Sensörü, Buck-Boost DC/DC konvertör ürünleri için bir akü sıcaklık sensörüdür ve Buck-Boost DC/DC konvertörü bir LFP lityum aküye bağlandığında gerekli bir aksesuardır.

Sıcaklık ölçümü, LFP lityum aküler düşük sıcaklıklarda şarj edildiğinde gerekir. Akü sıcaklığı 5 derecenin altına düştükten sonra lityum aküye giden şarj akımı düşürülmeli ve sıcaklık sıfırın altına düşünce şarj akımı durdurulmalıdır.

CAN-bus Sıc. Sensörü bu görevi yerine getirir. Lityum akünün sıcaklığını ölçer ve bunu Buck-Boost DC/DC konvertörüne gönderir. Buck-Boost DC/DC konvertörü, sıcaklık çok düşük seviyelere gerilediğinde şarjı azaltır ya da durdurur.

Buna ek olarak, CAN-bus Sıc. Sensörü bir Multi veya Quattro’daki sıcaklık sensörüne de bağlanarak Multi ya da Quattro’nun akü sıcaklığı çok düşük seviyelere gerilediğinde şarjı azaltmasını ya da durdurmasını sağlar.

İndirmeler

Yakınınızdaki bir Victron Energy satıcısını bulun.

Satıcı bul