Güncel Etkinlikler:

Southampton Boatshow

Sep 12th - Sep 21st

Yer:

Southampton

Katılımcı:
Sustainable energy for Lowlands festival

En Son Haberler:

Solar energy Lowlands

2014 Aug 27th

Lowlands is one of the oldest festivals in Dutch history. On August 15-17 2014, the 22nd edition of Lowlands took place in Biddinghuizen, Flevoland. Here are a few facts to give you a flavour of the festival: 55,000 visitors, 8 music stages, 4 cultural stages, a supermarket and 7 campsites for tents and vans. Victrons EasySolar helps powering a Solar charging station. Tamamını Okuyunuz

Blue Power Şarj Cihazı IP20

Blue Power Şarj Cihazı IP20

12 / 24 Volt

Blue Power Şarj Cihazı IP20 180-265VAC – fansız
Yeni IP20 180-265VAC Blue Power Batarya Şarj Cihazında doğal ısı yayılımlı soğutma özelliği bulunmaktadır. Fanı ve gürültüsü yoktur. Batarya şarj cihazının aşırı ısınmaya karşı koruma özelliği de bulunmaktadır: Çıkış akımı sıcaklık 60°C’ye çıkana kadar düşmeyi sürdürür, ancak Blue Power şarj cihazı arıza yapmaz.

Adaptif 4 aşamalı şarj özellikleri: yoğun - emilim - minimum - depolama
Blue Power şarj cihazı, mikro işlemci kontrollü bir ‘adaptif’ akü yönetimi özelliği içerir. ‘Adaptif’ özelliği, akünün kullanılma biçimine göre şarj etme işlemini otomatik olarak optimize eder.Belgeler


Belge tipini seçiniz


Accessories
Akü Alarmı


Aşırı yüksek veya düşük akü voltajı durumunda, sesli ve görsel alarmla ve uzaktan sinyaller için bir röleyle uyarı verilir.

Daha Çok Güç

Devre şalteri ile bütünleştirilmiş iki AC girişi The Quattro iki bağımsız AC kaynağına bağlanabilir;örneğin sahil gücü ve jeneratör ya da iki jeneratör.The Quattro otomatik olarak aktif olan kaynağa bağlanacaktır.

Yeni Quatrro.Daha Çok Güç.

İki AC çıkışı

Tümü Quattro- ve birden fazla Çoklu invertör/şarj cihazları artık iki AC çıkışı var. Standart kırılmama prizine ek olarak, pille çalışırken bağlı yükün bağlantısını kesen yardımcı bir priz kullanılabilir. Örneğin elektrikli bir su ısıtıcısının pilinizi boşaltmasını önlemek için ideal çözümdür.

Yeni Quattro. Yeni MultiPlus. İki AC çıkışı.