Yaklaşan Etkinlikler:

Öppnar Varv paa Orust

Aug 22nd - Aug 24th

Yer:

Orust, Sweden

Katılımcı:
Mobile power in Leyte, The Philippines

En Son Haberler:

Power in Leyte, Philippine

2014 Jun 26th

We all remember the terrible news coverage of November 2013. Typhoon Haiyan created thousands of victims and enormous damage. From all that was in the path of the heart of the storm, about 70 to 80% was completely destroyed. Victron Energy took the faith of these people to heart and that is why the company, in December 2013, donated 60 mobile chargers with batteries. All units have been put in use. Tamamını Okuyunuz

Blue Power Şarj Cihazı IP20

Blue Power Şarj Cihazı IP20

12 / 24 Volt

Blue Power Şarj Cihazı IP20 180-265VAC – fansız
Yeni IP20 180-265VAC Blue Power Batarya Şarj Cihazında doğal ısı yayılımlı soğutma özelliği bulunmaktadır. Fanı ve gürültüsü yoktur. Batarya şarj cihazının aşırı ısınmaya karşı koruma özelliği de bulunmaktadır: Çıkış akımı sıcaklık 60°C’ye çıkana kadar düşmeyi sürdürür, ancak Blue Power şarj cihazı arıza yapmaz.

Adaptif 4 aşamalı şarj özellikleri: yoğun - emilim - minimum - depolama
Blue Power şarj cihazı, mikro işlemci kontrollü bir ‘adaptif’ akü yönetimi özelliği içerir. ‘Adaptif’ özelliği, akünün kullanılma biçimine göre şarj etme işlemini otomatik olarak optimize eder.Belgeler


Belge tipini seçiniz


Accessories
Akü Alarmı


Aşırı yüksek veya düşük akü voltajı durumunda, sesli ve görsel alarmla ve uzaktan sinyaller için bir röleyle uyarı verilir.

Daha Çok Güç

Devre şalteri ile bütünleştirilmiş iki AC girişi The Quattro iki bağımsız AC kaynağına bağlanabilir;örneğin sahil gücü ve jeneratör ya da iki jeneratör.The Quattro otomatik olarak aktif olan kaynağa bağlanacaktır.

Yeni Quatrro.Daha Çok Güç.

İki AC çıkışı

Tümü Quattro- ve birden fazla Çoklu invertör/şarj cihazları artık iki AC çıkışı var. Standart kırılmama prizine ek olarak, pille çalışırken bağlı yükün bağlantısını kesen yardımcı bir priz kullanılabilir. Örneğin elektrikli bir su ısıtıcısının pilinizi boşaltmasını önlemek için ideal çözümdür.

Yeni Quattro. Yeni MultiPlus. İki AC çıkışı.