Yaklaşan Etkinlikler:

GENERA 2014

May 6th - May 8th

Yer:

Madrid, Spain

Katılımcı:
Victron at Solar Show Africa - 11 - 12 March 2014

En Son Haberler:

Victron at Solar Show

2014 Mar 11th

Victron Energy is exhibiting at the Solar Show Africa, part of Power & Electricity World Africa, from 11 - 12 March 2014 in Sandton Convention Centre, Johannesburg, South Africa. The Solar Show Africa is the continent’s largest solar exhibition. Tamamını Okuyunuz

Blue Power Şarj Cihazı IP20
Blue Power Şarj Cihazı IP20

Blue Power Şarj Cihazı IP20

12 / 24 Volt

Blue Power Şarj Cihazı IP20 180-265VAC – fansız
Yeni IP20 180-265VAC Blue Power Batarya Şarj Cihazında doğal ısı yayılımlı soğutma özelliği bulunmaktadır. Fanı ve gürültüsü yoktur. Batarya şarj cihazının aşırı ısınmaya karşı koruma özelliği de bulunmaktadır: Çıkış akımı sıcaklık 60°C’ye çıkana kadar düşmeyi sürdürür, ancak Blue Power şarj cihazı arıza yapmaz.

Blue Power Şarj Cihazı IP20
YENİ- Üç çıkış: Blue Power Şarj Cihazları gamımıza iki yeni model eklendi. 12V 25A ve 24V 15A modelleri aynı anda 3 akü şarj ünitesini şarj etmek için üç izole çıkışa sahiptir. Her çıkış, tam dereceli akım sağlama kapasitesine sahiptir.

Adaptif 4 aşamalı şarj özellikleri: yoğun - emilim - minimum - depolama
Blue Power şarj cihazı, mikro işlemci kontrollü bir ‘adaptif’ akü yönetimi özelliği içerir. ‘Adaptif’ özelliği, akünün kullanılma biçimine göre şarj etme işlemini otomatik olarak optimize eder.Belgeler


Belge tipini seçiniz


Accessories
Akü Alarmı


Aşırı yüksek veya düşük akü voltajı durumunda, sesli ve görsel alarmla ve uzaktan sinyaller için bir röleyle uyarı verilir.

Daha Çok Güç

Devre şalteri ile bütünleştirilmiş iki AC girişi The Quattro iki bağımsız AC kaynağına bağlanabilir;örneğin sahil gücü ve jeneratör ya da iki jeneratör.The Quattro otomatik olarak aktif olan kaynağa bağlanacaktır.

Yeni Quatrro.Daha Çok Güç.

İki AC çıkışı

Tümü Quattro- ve birden fazla Çoklu invertör/şarj cihazları artık iki AC çıkışı var. Standart kırılmama prizine ek olarak, pille çalışırken bağlı yükün bağlantısını kesen yardımcı bir priz kullanılabilir. Örneğin elektrikli bir su ısıtıcısının pilinizi boşaltmasını önlemek için ideal çözümdür.

Yeni Quattro. Yeni MultiPlus. İki AC çıkışı.